Справа № 3-233/11
ПОСТАНОВА
Іменем України
03 березня 2011 року смт.Володарськ-Волинський
Суддя Володарсько-Волинського районного суду Янчук В.В. розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.
Краснодар, Росія, жительки м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 54, кв.
53, директор ТОВ «Ірина»
за ч.І ст.41 КпАП України,
встановив:
Територіальною державною інспекцією праці у Житомирській області здійснено перевірку ТОВ «Ірина», яке знаходиться за адресою с. Рижани. Вул.. Радянська,25а, Володарсько-Волинського району, Житомирської області.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 06-06-039/0162 від 11.02.2011р. при перевірці було встановлено, що ОСОБА_1, як директор підприємства, який згідно Статуту відповідає за стан справ на підприємстві, в порушення ст. 83 КЗпП України не забезпечила нарахування та виплату грошової компенсації за невикористані дні відпустки працівникам при звільненні. Внаслідок чого працівникам ОСОБА_2 та ОСОБА_3 ненараховано та невиплачено відповідно 230 грн та 275 грн.
Своїми діями ОСОБА_1 допустила правопорушення, за яке передбачена відповідальність за ч. 1 ст.41 КУпАП.
При розгляді справи ОСОБА_1 свою вину визнала, суду пояснила, що недоліки, які виявлені на підприємстві під час перевірки усунено, порушення було допущено в зв’язку з перебуванням бухгалтера на лікарняному, відсутністю посади інспектора відділу кадрі, а також те, що підприємство працює неповний робочий день. Надала суду письмові підтвердження виплати грошової компенсації звільненим працівникам.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що в діях директора ТОВ «Ірина» ОСОБА_1 дійсно мало місце дане порушення, що підтверджується матеріалами справи, а саме: актом перевірки № 06-06-039/0192 від 11.02.2011 року, та кваліфікує її дії за ч. 1 ст. 41 КУпАП як порушення вимог законодавства про працю.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначимості вчиненого адміністративного правопорушення суд може звільнити правопорушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Суд вважає, що ОСОБА_1 можливо звільнити від адміністративної відповідальності, оскільки дане правопорушення є малозначним та обмежитись усним зауваження, а адміністративна справа на підставі ст. 284 КУпАП підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.І ст. 41 КУпАП.
ОСОБА_1 на підставі ст. 22 КУпАП звільнити від адміністративної відповідальності за правопорушення передбачене ч. 1 ст. 41 КУпАП, винести усне зауваження, а справу провадженням закрити.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Володарсько-Волинський райсуд протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя В.В. Янчук