Судове рішення #51805224

Справа № 2-н-2683/11

Категорія № 1

Богунський районний суд м. Житомира

С У Д О В И Й Н А К А З

20.09.2011 року м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Галацевич О. М. розглянувши заявлену вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.

Повне ім”я стягувача : Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації “Житомиргаз”

Адреса стягувача : м.Житомир, вул. Фещенко-Чопівського 35

р/р 26034301861 в ВАТ "Державний Ощадний банк України"

МФО 311647 код 03344071

Найменування боржника : ОСОБА_1 ,

Адреса боржника : АДРЕСА_1

Керуючись ст. ст.10, 96, 98, 102, 103, 105 Цивільного процесуального кодексу України, ст.ст. 525, 526, 530 , 610 ЦК України –

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Житомиргаз” заборгованість за спожитий природний газ в сумі 573,74 грн. станом на 01.05.2011 року.

2. Стягнути з ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Житомиргаз” на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в розмірі 30 гривень 00 коп.

3. Стягнути з ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Житомиргаз” судовий збір в сумі 25 грн. 50 коп.

4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя : О. М. Галацевич


Дата набрання наказом законної сили : ________________________

Дата видачі наказу стягувачу : _____________________________

Строк пред’явлення наказу до виконання протягом одного року

Згідно зі ст. 105 ЦПК України боржник має право протягом 10 днів з дня отримання судового наказу та заяви про видачу наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом 3 днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом 10 днів з дня постановлення ухвали про прийнятя такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасвання судового наказу не перешкоджає розгляду такої заяви (ст. 105-1 ЦПК України).







УКРАЇНА

БОГУНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ЖИТОМИРА

Соборний майдан, 1, 10014, тел.(0412) 37-21-54

20.09.2011 р.

( )

Богунський районний суд м. Житомира направляє на Вашу адресу к/судового наказу від 20.09.2011 року для відома.

Додаток: судовий наказ з додатками.

Суддя:

____________________________________________________________________________




УКРАЇНА

БОГУНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ЖИТОМИРА

Соборний майдан, 1, 10014, тел.(0412) 37-21-54

20.09.2011 р.

( )

Богунський районний суд м. Житомира направляє на Вашу адресу к/судового наказу від 20.09.2011 року для відома.

Додаток: судовий наказ з додатками.

Суддя:

____________________________________________________________________________


  • Номер: 6/754/389/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-н-2683/11
  • Суд: Деснянський районний суд міста Києва
  • Суддя: Галацевич О.М.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.09.2016
  • Дата етапу: 05.10.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація