Житомирський районний суд Житомирської області
м. Житомир, вул. Щорса, 92, 10031, (0412) 25-01-64
УХВАЛА
Іменем України
16 листопада 2010 року Житомирський районний суд Житомирської області в складі: головуючої судді - Єзерської І.В.
секретаря с/з - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Житомирі справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до УМВС України в Житомирській області про поновлення строків оскарження та скасування постанови від 08 березня 2010 року, -
встановив:
Позивач ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до УМВС України в Житомирській області про поновлення строків оскарження та скасування постанови в справі про адміністративне стягнення серії AM №109503 від 08 березня 2010 року.
Позивач в судове засідання ЗО вересня 2010 року, 16 листопада 2010 року не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлений належним чином, причини своєї неявки суду не повідомив.
Відповідно до вимог п.4 ч.І ст.155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ст.155 КАС України, суд ,-
ухвалив:
Адміністративний позов ОСОБА_2 до УМВС України в Житомирській області про поновлення строків оскарження та скасування постанови від 08 березня 2010 року залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення позовної заяви без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу Житомирського районного суду Житомирської області подається до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
- Номер: 2-а-269/10
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-269/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Єзерська І. В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.09.2015
- Дата етапу: 10.09.2015
- Номер: 2-аз/522/1/21
- Опис:
- Тип справи: на заяву про забезпечення позову, доказів у адміністративних справах
- Номер справи: 2-а-269/10
- Суд: Приморський районний суд м. Одеси
- Суддя: Єзерська І. В.
- Результати справи: заяву задоволено частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.04.2021
- Дата етапу: 26.05.2021
- Номер:
- Опис: стягнення допомоги на оздоровлення
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-269/10
- Суд: Таращанський районний суд Київської області
- Суддя: Єзерська І. В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.02.2010
- Дата етапу: 23.02.2010
- Номер:
- Опис: перерахунок пенсії
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-269/10
- Суд: Славутицький міський суд Київської області
- Суддя: Єзерська І. В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 30.09.2010
- Дата етапу: 14.10.2010
- Номер: 2-а-269/10
- Опис: скарга на постанову про порушення кримінальної справи
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-269/10
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Єзерська І. В.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.03.2010
- Дата етапу: 12.03.2010