Судове рішення #5169674

Справа №3-1229/2009р.                                                                                  

ПОСТАНОВА

Іменем України

18 червня 2009 року                                                                                         м. Могилів-Подільський

    Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області, ОСОБА_1, з участю прокурора Цвігуна Б.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Дністрянської митниці про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ОСОБА_3, с.Унги, Окницького району, громадянина ОСОБА_3, не працюючого, за ст. 340 МК України, -

ВСТАНОВИВ:

08.06.2009 року о 13 годині 35 хвилини на митному посту «Могилів – Подільський автомобільний» Дністрянської митниці громадянин ОСОБА_2 при проходженні митного контролю не задекларував 340 пачок сигарет з фільтром «Дойна» виробництва ОСОБА_3 з акцизними марками ОСОБА_3, вартістю 782 грн.. Своїми діями громадянин ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 340 МК України, а саме: недекларування товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України і підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

В судове засідання ОСОБА_2. не з’явився, хоча у встановленому законом порядку був повідомлений про час та місце розгляду справи, в матеріалах справи є заява особи, яка притягується до адміністративної відповідальності про розгляд справи у її відсутність (а.с.14).

Заслухавши думку прокурора, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_2 необхідно визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 340 МК України.

Керуючись ст. 284 ч. 1 п. 1 КпАП України, ст. 340 МК України, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2  визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 340 МК України, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді конфіскації в дохід держави 340 (триста сорока) пачок сигарет з фільтром «Дойна» виробництва ОСОБА_3 з акцизними марками ОСОБА_3, вартістю 782 (сімсот вісімдесят дві) грн., що знаходиться на складі Дністрянської митниці.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Могилів-Подільський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація