Судове рішення #51643078

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 11-сс/774/1261/13 Справа № 200/14638/13-к Слідчий суддя - Бібік М.М. Суддя-доповідач - ОСОБА_1


Категорія: ст. КПК України

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

06 грудня 2013 року м. Дніпропетровськ

Суддя - доповідач судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Дніропетровської області ОСОБА_1, ознайомившись з апелящйною скаргою підозрюваного ОСОБА_2 у кримінальному провадженні №42013041640000017 на ухвали слідчого судді Бабушкінського районного суду м. Дніропетровська від 23 жовтня 2013 року та 24 жовтня 2013 року, -

ВСТАНОВИВ:

Даними ухвалами було повернуто ОСОБА_2 його скарги на постанову слідчого прокуратури Бабушкінського району ОСОБА_3 від 09.07.2013 року про закриття кримінального провадження №42013041640000017.

Не погоджуючись з винесеним рішенням, підозрюваний ОСОБА_2 звернувся до суду з апеляційною скаргою.

Ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 22 листопада 2013 року апеляційну скаргу підозрюваного було залишено без руху, у зв’язку з ії невідповідністю вимогам ст. 396 КПК України, та надано апелянту п’ятиденний строк з моменту отримання ухвали для усунення недоліків апелящйної скарги.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 399 КПК України, апеляційна скарга повертаеться, якщо особа не усунула недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, в установлений строк.

Згідно наданої підозрюваним розписки, ухвала про залишення апеляційної скарги без руху була ним отримана 27 листопада 2013 року.

Станом на тепершній час, враховуючи поштовий переказ, недоліки в скаргзі апелянтом не усунено.

За таких обставин, суд вважае за необхідне апеляційну скаргу підозрюваного ОСОБА_2 повернута апелянту.

Відповідно до ч.7 ст.399 КПК України, повернення апеляційної скарги не позбавляє права повторного звернення до суду апеляційної інстанції в порядку, передбаченому КПК України, у межах строку на апеляційне оскарження.

На підставі викладеного, керуючись ст. 399 КПК України суддя - доповідач, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу підозрюваного ОСОБА_2 на ухвали слідчого судді м. Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 23 жовтня 2013 року та 24 жовтня 2013 року повернути апелянту.

Ухвала про повернення апеляційної скарги може бути оскаржена в касаційному порядку протягом трьох місяців з дня ії проголошення судом апеляційної інстанції.

Суддя: С. А. Риб'янець



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація