Судове рішення #5158797

К О П І Я

П О С Т А Н О В А

 16 червня 2009 року                                              м. Кам’янець-Подільський

Суддя Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Талалай О. І., розглянувши матеріали, які надійшли від Кам’янець-Подільського РВ УМВСУ в Хмельницькій обл. про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого, за ст. 187 ч. 1   КпАП України, -

В С Т А Н О В И В :

 

            ОСОБА_1, перебуваючи під адміністративним наглядом, встановленим постановою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 27 січня 2009 року, 15.05.2009 року біля 23 год. був відсутній за місцем проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3.  

В суді вину визнав і пояснив, що 15.05.2009 року ночував у діда.  

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 17.05.2009 року, постановою суду від 27.01.2009 року.  

             

Керуючись ст. 187 ч. 1 КпАП України, -    

 

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 187 КпАП України оштрафувати на 51 грн.

             На постанову може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Хмельницької обл. через міськрайонний суд протягом 10 днів з дня винесення.      

 

Суддя: (підпис)

Вірно.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація