Судове рішення #51557467

ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 6а-35/11

Провадження № 6-а/1008/6719/11

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

"04" жовтня 2011 р. Васильківський міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючої судді – Бондар І.Ф.,

при секретарі – Коваленко Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Васильків заяву ОСОБА_1 Іоносивича про заміну сторонни виконавчого провадження, -

В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_1 звернувся до суду з даною заявою, в якій просить замінити Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області на управління Пенсійного фонду України в місті Василькові Київської області у виконавчому провадженні, відкритому на підставі постанови Васильківського міськрайонного суду Київської області від 17.06.2011р. у справі № 2а-5025/11р. за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії.

В судовому засіданні заявник вимоги заяви підтримав в повному обсязі.

Представник Головного управління пенсійного фонду України в Київській області в судове засідання не з’явився, про день та час розгляду справи судом повідомлений належним чином, що стверджується поштовим повідомленням та у відповідності до положень ч. 2 ст. 264 КСА України не є перешкодою для розгляду заяви про заміну сторони виконавчого провадження.

Суд, вислухавши пояснення заявника, вивчивши матеріали заяви та адміністративної справи № 2а-5025\11р., вважає, що заява не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Так в судовому засіданні встановлено, що постановою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 17.06.2011 року позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії було задоволено та зобов’язано Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області зробити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 державну пенсію у розмірі 8 мінімальних пенсій за віком та щомісячну додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров»ю, інваліду 2 групи, в розмірі 75% мінімальної пенсії за віком у відповідності до положень ст.ст.50, 54 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за період з 01.12.2010р із зарахуванням проведених виплат.

Отримавши виконавчий лист, ОСОБА_1 подав його на виконання, в ході якого було встановлено, що ОСОБА_1, починаючи з травня 2011року, на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Київській області не перебуває, а знаходиться на обліку та отримує пенсію в управлінні Пенсійного фонду України в місті Василькові, що спонукало заявника звернутись до суду з даною заявою.

Посилання заявника на норми ст. 264 КАС України, в якій зазначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником, не мають законних підстав, оскільки управління Пенсійного фонду України в місті Василькові Київської області не являється правонаступником Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області.

Поняття «правонаступництво» розуміє під собою перехід прав і обов'язків від одного суб'єкта до іншого в разі ліквідації, реорганізації юридичної особи, тобто при припиненні існування юридичної особи.

В даному випадку Головне управління Пенсійного фонду в Київській області є діючим органом, а тому до управління Пенсійного фонду України в місті Василькові Київської області ніяких прав і обов’язків Головного управління Пенсійного фонду в Київській області не перейшло.

При таких обставинах, суд вважає, що в задоволенні заяви ОСОБА_1 про заміну сторонни виконавчого провадження слід відмовити.

На підставі наведеного та керуючись ст.8 Закону України “Про виконавче провадження”, ст.264 КАС України, суд, -


У Х В А Л И В:

В задоволенні заяви ОСОБА_1 про заміну сторонни виконавчого провадження - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п"яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмову провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя ОСОБА_2


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація