Справа № 1008/3991/12
У Х В А Л А
"10" січня 2013 р. Васильківський міськрайонний суд Київської області в складі: головуючого - судді Жука М. В.
при секретарі Кострубіцької Т.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Василькові цивільну справу за позовом заступника Васильківського міжрайонного прокурора Київської обласі, в інтересах Державної інспекції сільського господарства в Київській області, Крушинської сільської ради Васильківського району Київської області, до ОСОБА_1 про визнання державного акту недійсним,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні суду перебуває вище вказана цивільна справа.
Позивач у судове засідання повторно не зявився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив, заяви про розгляд справи без його участі не подавав.
У відповідності до вимог п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановлює ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з"явився в судове засідання, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Враховуюяи, що позивач в судове засідання повторно не з"явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, заяви про розгляд спарави без його участі не подавав, суд дійшов висновку про залишення позову без розгляду з підстав, передбачених п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 207, 210 ЦПК України, суд –
У Х В А Л И В:
Позовну заяву заступника Васильківського міськрайонного прокурора Київської області, в інтересах Державної інспекції сільського господарства Київської області, Крушинівської сільської ради Київської області до ОСОБА_1 про визнання дердавного акту недійсним - залишити без розгляду.
Роз’яснити, що після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, позивач має право звернутися до суду повторно.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через Васильківський міськрайонний суд Київської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя