Судове рішення #5145145

№2-а-358 /2009р.



      УХВАЛА    

            іменем  України

27 лютого  2009 року                                  Бершадський районний суд

                              Вінницької області

В складі головуючого                              судді                       Гуцола В.І.

при секретарі                                  Терлецькій О.В.


      розглянувши в порядку письмового провадження в місті Бершадь адміністративну справу  за позовомОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області про визнання протиправними дій та
нарахування і стягнення недоплаченої грошової допомоги,

     встановив:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом заявами до управління праці та соціального захисту населення Бершадської райдержадміністрації Вінницької області про визнання протиправними дій та стягнення недоплаченої грошової допомоги з тих підстав, що як стверджують , на нього розповсюджується дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії ї х соціального  захисту»        і  щорічна одноразова допомога до  5  травня  повинна виплачуватись йому в   кратному розмірі до мінімальної пенсії, чого відповідач не робить. Просить поновити їм строк для звернення до суду за захистом свого права, як пропущений з поважних причин, визнати протиправним дії відповідача по невиплаті їм одноразової допомоги до 5 травня в повному розмірі, передбаченому вищевказаним Законом,   та стягнути з відповідача недоплачену грошову допомогу.

В матеріалах справи наявна копія свідоцтва про свідоцтва про смерть позивача.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.157 КАС України  суд закриває провадження в справі,  у разі смерті особи, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.

Згідно з п.4 ч.1 ст.1219 ЦК України не входять до складу спадщини права та обов’язки, що нерозривно пов’язані з особою спадкодавця, зокрема, право на пенсію, допомогу або інші виплати, встановлені законом.

          Виходячи з вищенаведеного, суд вважає, що спірні правовідносини не допускають правонаступництва і провадження в справі позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області про визнання протиправними дій та
нарахування і стягнення недоплаченої грошової допомоги повинно бути закрите.

         

На підставі наведеного, ст.157 ч.1 п.5 КАС України, керуючись ст.ст. 158, 159, 160, 165 КАС України, суд


                                                              у х в а л и в  :


          Провадження в справі  за  позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області про визнання протиправними дій та
нарахування і стягнення недоплаченої грошової допомоги   - закрити.


          Ухвала суду може бути оскаржена до Київського адміністративного апеляційного суду через Бершадський районний суд Вінницької області  шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення постанови заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.5 ст. 186 КАС України шляхом подання апеляційної скарги в строк, передбачений для подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею ухвали.

          Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку  подання заяви про апеляційне оскарження . Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала  набирає сили після закінчення цього строку.

          У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


                                                       

                                                                СУДДЯ:

















   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація