Судове рішення #51404113


Болехівський міський суд Івано-Франківської області

м. Болехів, вул. Коновальця, 34 а, 77202, (03437) 3-40-48


Справа №2а-224/2010

УХВАЛА

іменем України

12 листопада 2010 року м. Болехів

Болехівський міський суд Івано-Франківської області В складі: головуючого — судді Поляниці М.М

секретаря судового засідання Барабаш В.М.

за участю: позивачки ОСОБА_1

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Болехівської міської ради, ОСОБА_2 «Про скасування рішення Болехівської міської ради за №16-18/01 від 27 грудня 2001 року в частині передачі ОСОБА_2 у приватну власність земельної ділянки та державного акту на право приватної власності на землю від 01 листопада 2002 року за №943 виданого на ім'я ОСОБА_2,-

ВС ТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду в порядку адміністративного судочинства з позовом, яким просить визнати протиправним та скасувати рішення сесії Болехівської міської ради «про передачу у приватну власність та надання в постійне користування земельних ділянок від 27.12.2001 року № 16-18/01 в частині передачі ОСОБА_2 земельної ділянки у приватну власність площею 0, 35 га по вул.. Лисовицькій 51-6 в м. Болехів, а також скасувати державний акт на право приватної власності на землю площею 0, 3206 га від 1.11.2002 р. на прізвище ОСОБА_2 та стягнути з відповідача всі судові витрати по справі.

Ухвалою суду від 22 жовтня 2010 року відкрито провадження у справі.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 звернулася з зазначеним позовом в порядку адміністрати­вного судочинства. Норми на які посилається заявник а саме 104-106 КАС України регламен­тують порядок звернення до суду з адміністративним позовом.

Нормами ст. 2 КАС України передбачено, що завданням адміністративного судочинства є за­хист прав, свобод та інтересів фізичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади.

Статтями 17,18 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено розгляд справ в порядку адміністративного судочинства з приводу земельних відносин, а саме визнання недійсним та скасування державного акту на право приватної власності на землю. Вказаний по­зов має розглядатися в порядку цивільного судочинства оскільки є спір про право.

Нормами ст. 157 КАС України передбачено, що суд закриває провадження у справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

За таких обставин провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Болехів­ської міської ради, ОСОБА_2 «Про скасування рішення Болехівської міської ради за №16-18/01 від 27 грудня 2001 року в частині передачі ОСОБА_2 у приватну власність земельної ділянки та державного акту на право приватної власності на землю від 01 листопада 2002 року за №943 виданого на ім'я ОСОБА_2, слід закрити оскільки позов не підлягає розгляд в порядку адміністративного судочинства.

Роз'яснити ОСОБА_1. її право звернутися до суду в порядку цивільного судочинства.

На підставі викладеного ст.ст. 17,18 КАС України, керуючись ст.ст.2,104-107,157, Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Болехівської міської ради, ОСОБА_2 «Про скасування рішення Болехівської міської ради за №16-18/01 від 27 грудня 2001 року в частині передачі ОСОБА_2 у приватну власність земельної ділянки та державного акту на право приватної власності на землю від 01 листопада 2002 року за №943 виданого на ім'я ОСОБА_2,- закрити.

Роз'яснити ОСОБА_1 її право звернутися до суду в порядку цивільного судочинства.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського Апеляційного адміністративного суду протя-

гом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу постановлено без виклику особи, яка її

оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


Суддя М.М.Поляниця


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація