Судове рішення #51403092


Болехівський міський суд Івано-Франківської області

м. Болехів, вул. Коновальця, 34 а, 77202, (03437) 3-40-48


Справа №2а-563/10

ПОСТАНОВА іменем України

м. Болехів

Суддя Болехівського міського суду Івано-Франківської області Поляниця М.М. розгляну­вши у порядку скороченого провадження справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Болехові, Івано-Франківської обла­сті «Про визнання дій неправомірними, зобов 'язанні нарахування та виплату підвищення до пенсії, як «дитині війни» у відповідності до Закону України «Про соціальний захист дітей війни»,

Та керуючись положеннями ст. 12 Європейської соціальної хартії (переглянутої) 1996 року, ст.ст. 19,22,46 Конституції України, Рішення Європейського суду з прав людини у справі Yvonne van Duyn v. Home Office (Case 41/74 van Duyn v. Home Office), п. 1 ст. 17 За­кону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського Суду з прав людини», ст.ст. 1,6,7 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», Рішенням Консти­туційного Суду України N 8-рп/2005 від 11 жовтня 2005 року, рішення Конституційного Су­ду України за №10-рп/2008 від 22.05.2008 року, Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік, Закону України «Про пенсійне забезпечення», ст.28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», ст. 6 Закону України «Про статус гірських населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення виконання функцій з призначення і виплати пенсій органами Пенсійного фонду» № 497 від 11.04.2000 року, керуючись ст.ст. 2,8,9,71,97,1832 КАС України, суд, -

постановив:

Позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в м. Болехові, Іва­но-Франківської області «Про визнання дій неправомірними, зобов'язанні нарахування та виплату підвищення до пенсії, як «дитині війни» у відповідності до Закону України «Про со­ціальний захист дітей війни» задоволити частково.

Визнати відмову управління Пенсійного фонду України в м. Болехові, Івано-Франківської області в перерахунку ОСОБА_1 підвищення до пенсії у відповідності до ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» виходячи з розміру мінімальної пенсії по віку неправомірною.

Зобов'язати управління Пенсійного фонду України в м. Болехові, Івано-Франківської об­ласті нарахувати, та виплачувати ОСОБА_1 підвищення до пенсії як дитині вій­ни згідно статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком починаючи з 26 травня 2010 року по 26 листопада 2010 року з врахуванням статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страху­вання» з одночасним її збільшенням на 20 процентів відповідно до вимог частини 2 статті 6 Закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» з врахуванням виплаче­них сум.

Відмовити ОСОБА_1 в задоволенні позову в частині зобов'язання управління Пенсійного фонду України в м. Болехові, Івано-Франківської області проводити, в подаль­шому, виплату підвищення до пенсії, як дитині війни згідно статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове дер­жавне пенсійне страхування» з врахуванням доплат, передбачених частиною 2 статті 6 Зако­ну України «Про статус гірських населених пунктів в Україні».

Постанова може бути оскаржена сторонами в апеляційному порядку до Львівського Апе­ляційного адміністративного суду протягом десяти днів з моменту отримання копії постано­ви, через Болехівський міський суд шляхом подачі апеляційної скарги. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Поляниця М.М.


  • Номер:
  • Опис: стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни"
  • Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
  • Номер справи: 2а-563/10
  • Суд: Сьомий апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Поляниця М.М. М.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.02.2019
  • Дата етапу: 22.03.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація