Судове рішення #51376869


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А


03 грудня 2014 рокусправа № 23/23/06-АП-9/377/07-АП

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді:                    Проценко О.А.

           суддів:                     Туркіної Л.П. Дурасової Ю.В.

ознайомившись з матеріалами справи за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя

на постанову: господарського суду Запорізької області від 07.08.2007р. у справі №23/23/06-АП-9/377/07-АП

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальності «Метпромсервіс»

до: 1. Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя; 2. Головного управління Державного казначейства України у Запорізькій області

про: стягнення коштів,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальності «Метпромсервіс» (далі по тексту – позивач) звернулось до суду з позовом до Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя та Головного управління Державного казначейства України у Запорізькій області про стягнення коштів.

Постановою господарського суду Запорізької області від 07.08.2007р. у справі №23/23/06-АП-9/377/07-АП позов задоволено.

Відповідач-1 оскаржив постанову суду в апеляційному порядку. Апеляційна скарга прийнята Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом до провадження.

Ухвалою від 02.10.2013р. Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд зупинив провадження у справі №23/23/06-АП-9/377/07-АП до набрання законної сили судовим рішенням у справі №13/73/06-АП-3/415/08-АП.

Відповідно до ч.5 ст.156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.

Враховуючи набрання законної сили рішенням у справі №13/73/06-АП-3/415/08-АП, поновлення розгляду справи № 23/23/06-АП-9/377/07-АП є можливим.

Керуючись ч.5 ст.156 КАС України, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

У Х В А Л И В:

Поновити провадження у даній справі та призначити судове засідання з розгляду апеляційної скарги Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м.Запоріжжя на постанову господарського суду Запорізької області від 07.08.2007р. у справі №23/23/06-АП-9/377/07-АП на 25.02.2015р. на 10:15.

Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст.254 КАС України та оскарженню не підлягає, оскільки не перешкоджає подальшому розгляду.

Головуючий: О.А. Проценко

Судді:                                                                                                    

                                                                                                     ОСОБА_1


                                                                                                     ОСОБА_2


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація