Справа № 1715/20804/12
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 листопада 2012 року Суддя Рівненського міського суду Гордійчук І.О.,
розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Рівне УДАІ УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2 -
за ч. 1 ст. 130 КУпАП, -
в с т а н о в и в:
15 листопада 2012 року, ОСОБА_1 по вул. Київській в м. Рівне, навпроти будинку № 11, що по вул. Д. Галицького в м. Рівне о 15 год. 50 хв., в порушення вимог 2.9 “а”Правил дорожнього руху, керував автомобілем НОМЕР_1, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння,
В судовому засіданні, ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю та щиро розкаявся.
Дослідивши докази по справі, суд прийшов до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, підтверджується матеріалами справи, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення.
Враховуючи, що ОСОБА_1 вину визнав повністю, притягується до адміністративної відповідальності вперше, до нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі, передбаченого санкцією статті, за якою кваліфіковані його дії.
Керуючись ст. 283, 284, 294 КУпАП, -
п о с т а н о в и в :
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2 550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд
Суддя Рівненського
міського суду ОСОБА_2