Справа № 295/6444/14-ц
2/295/2272/14
16.05.2014 р. УХВАЛА м. Житомир
Суддя Богунського районного суду міста Житомира Корицька В.О.,
розглянувши матеріали позовної заяви
Виконавчого комітету Житомирської міської ради,
10014, м. Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, буд. 4/2,
до ОСОБА_1,
10031, м. Житомир, вул. Танкістів, буд. 25,
третя особа, без самостійних вимог -
Орган опіки і піклування Житомирської міської ради,
10014, м. Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, буд. 4/2,
про позбавлення відповідача батьківських прав відносно неповнолітніх дітей:
ОСОБА_2, ОСОБА_3 і ОСОБА_4, а також стягнення аліментів, –
встановив:
Форма і зміст вказаної позовної заяви відповідає вимогам статті 119 ЦПК України.
Згідно статті 120 цього ж Кодексу до заяви додані копії всіх необхідних документів.
Справа підсудна Богунському районному суду міста Житомира.
Крім того, підстав для залишення заяви без руху, повернення позивачу або відмови у відкритті провадження, передбачених статтями 121, 122 ЦПК України, суддею не вбачається.
Враховуючи обставини спору, суддя вважає за доцільне, що присутність у судовому засіданні неповнолітніх: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, є обов’язковою. За вказаних обставин, зобов’язати орган опіки та піклування ЖМР забезпечити їх явку у судове засідання.
Керуючись ст.ст. 119, 122, 127, 209, 210 ЦПК України, суддя, –
ухвалив:
1. Відкрити провадження у справі.
2. Судовий розгляд справи призначити на 24.07.2014 р. о 10-00 год. у приміщенні Богунського районного суду міста Житомира за адресою: м. Житомир, майдан Соборний, буд. 1, зал судових засідань 2 -Б- 4 (поверх другий).
3. У судове засідання викликати сторони та інших осіб, які беруть участь у справі. Водночас попередити, що для пропуску у приміщення суду необхідно мати документ, що посвідчує особу та цю ухвалу, а представникам сторін – оригінал довіреності та засвідчену копію для долучення до матеріалів справи.
4. Позивачу надіслати копію даної ухвали. Відповідачу направити копії наступних документів: дану ухвалу та позовну заяву із додатками; третій особі, без самостійних вимог на предмет спору: дану ухвалу і позовну заяву. Запропонувати подати свої письмові заперечення проти позову із посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
5. Зобов’язати орган опіки та піклування Житомирської міської ради забезпечити явку у судове засідання неповнолітніх дітей відповідача: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, і ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3
6. Довести до відома, що сторони повинні надати у судове засідання оригінали документів, копії яких додані ними на обґрунтування своїх вимог, для засвідчення їх дійсності.
7. Водночас роз’яснити, що сторони мають рівні процесуальні права, якими повинні добросовісно користуватися, та процесуальні обов’язки, які повинні неухильно виконувати. У відповідності до вимог ч. 3 ст. 10 та ч.ч. 1, 2 ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов’язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених ст. 61 цього Кодексу.
8. Сторони згідно вимог ч. 3 ст. 131 ЦПК України зобов’язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору і про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору. Докази подані з порушенням вимог ч. 1 ст. 131 ЦПК України не приймаються, якщо сторона не доведе поважність несвоєчасного їх подання.
Ухвала може бути оскаржена лише у частині недотримання правил підсудності.
Суддя В.О. Корицька