Судове рішення #51265572

Справа № 569/21609/13-п


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13 грудня 2013 року                                                            


Суддя Рівненського міського суду Гордійчук І.О.,


розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції в м. Рівне про притягнення до адміністративної відповідальності


ОСОБА_1, директора ТОВ "ДП СВ "Альтера-Рівне", мешканця ІНФОРМАЦІЯ_1, -


за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, -


в с т а н о в и в:


           20 листопада 2013 року, виявлено, що директор ТОВ "ДП СВ "Альтера-Рівне" ОСОБА_1 допустив порушення порядку ведення податкового обліку, в результаті чого було завищено податковий кредит на суму 112088, 0 грн. та занижено податок на прибуток на суму 182085, 0 грн., чим скоїв адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.

          В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у правопорушенні за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП визнав повністю.           

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що провадження у справі слід закрити у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.          Адміністративні матеріали відносно ОСОБА_1 в суд надійшли 28 листопада 2013 року, порушення ним допущено за період з 01.07.2010 року по 31.12.2012 року.

Відповідно до ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.

З матеріалів справи вбачається, що на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення трьохмісяний строк накладення адміністративного стягнення закінчився.


Керуючись ст. 38, п. 7 ст. 247, 283, 284, 294 КУпАП, суддя, -


п о с т а н о в и в :


Провадження по справі про притягнення директора ТОВ "ДП СВ "Альтера-Рівне" ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 163-1 КУпАП закрити у звязку із закінченням строків передбачених ст. 38 КУпАП.


Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Рівненської області через Рівненський міський суд протягом десяти днів з дня її винесення.           



Суддя –



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація