Cправа № 1709/806/2012
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.06.2012 м.Корець
Корецький районний суд Рівненської області в складі
судді Наумова С.В.
при секретарі Герус Т.З.
з участю позивача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому ззасіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Корецької міської ради про визнання права власності на спадкове майно, -
в с т а н о в и в:
До суду звернулася ОСОБА_1 з позовом про визнання права власності на спадкове майно. В даному позові вказує, що 16.08.2004 року помер її батько ОСОБА_2.
Батько проживав у власному будинку по вул.Староманстирській №28 в м.Корець Рівненської області.
ОСОБА_2 все своє майно заповідав їй.
Про те, що будинок який знаходиться по вул.Старомонастирській, 28 в м.Корець Рівненської області рахується за померлим ОСОБА_2, підтверджується технічним паспортом на житловий будинок.
Вона являється спадкоємцем за заповітом після смерті ОСОБА_2
Коли вона звернулася до нотаріуса для оформлення спадкового майна, їй було відмовлено. Так як інших варіантів визнати право власності на спадкове майно вона не має, тому змушена звернутись до суду.
Просить визнати за нею право власності на житловий будинок з надвірними будівлями, який знаходиться по вул.Старомонастирській, 28 в м.Корець Рівненської області.
Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримала повністю. Вказує, що постійно проживає у ІНФОРМАЦІЯ_1. Просить визнати за нею право власності на спадковий житловий будинок з надвірними будівлями, який заповідав їй померлий 16.08.2004 року батько.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, але надіслав суду заяву, в якій вказує, що з позовними вимогами позивачки згідний повністю. Просить справу розглядати без представника Корецької міської ради.
Дослідивши письмові докази по справі суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача підлягають до задоволення.
Із дослідженого в судовому засіданні заповіту посвідченого Корецькою державною нотаріальною конторою 22.03.1991 року, слідує, що ОСОБА_2 на випадок своєї смерті все своє майно, де б воно не було із чого б воно не складалося заповів своїй дочці ОСОБА_1.
Інших спадкоємців судом не встановлено.
Судом встановлено, що ОСОБА_2 помер 16.08.2004 року, що підтверджується свідоцтвом про смерть серії 1-ГЮ №155841 від 17.08.2004 року.
Згідно ст.61 ЦПК України, обставини визнані сторонами та іншими особами які беруть участь у справі не підлягають доказуванню.
У відповідності до ст.1216 ЦК України позивач є спадкоємцем і має право на спадкування майна, яке залишилося після смерті спадкодавця.
Відповідно до ст.1233 ЦК позивачка має право успадковувати майно за заповітом після смерті спадкодавця. Разом з тим вона набуває права власності на спадкове майно.
На підставі ст.ст.316,317,328,1216,1222,1233,1247,1268,1270 Цивільного кодексу України.
Керуючись ст.ст.10, 60, 88, 213, 215 Цивільно -процесуального кодексу України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позовну заяву задоволено повністю.
Визнати за ОСОБА_1, 31.011955 р.н. право власності на житловий будинок з надвірними будівлями, який знаходиться по вул.Старомонастирській, 28 в м.Корець Рівненської області та рахується за померлим ОСОБА_2.
Сплачений позивачем судовий збір в розмірі 964,64 грн віднести за її рахунок.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Рівненської області через Корецький районний суд Рівненської області протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя Наумов С.В.