Судове рішення #51165760

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА



17 лютого 2011 року м. ПолтаваСправа № 2а-592/08



          Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Соколенко Ф.Ф. розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові суду по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Октябрському районі м.Полтави про нарахування допомоги дитини війни, -


В С Т А Н О В И В :


У серпні 2008 року позивач звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, Управління Пенсійного фонду України Октябрському району в м. Полтаві в якому просив відновити пропущений строк для звернення до суду за захистом порушених прав, свобод та інтересів за період з 01.01.2006 року до 31.12.2007 року та зобов’язати відповідача нарахувати недоплачену щомісячну державну соціальну допомогу, як дитині війни у розмірі 2733 грн. 30 коп.

Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 11 листопада 2008 року позовні вимоги задоволено частково. На виконання зазначеної постанови виданий виконавчий лист.

08 лютого 2011 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про виправлення описки у постанові суду №2а-11416/09 від 11 листопада 2008 року.

Сторони в судове засідання не з'явились, причини неявки суду не повідомили.

Згідно із частиною другою статті 169 КАС України питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Частиною 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Враховуючи, що на даний час немає перешкод для розгляду даної заяви про описку у цьому содовому засіданні, суд приходить до висновку про розгляд заяви за відсутності сторін в порядку письмового провадження, у відповідності до ч.6 ст. 128 КАС України.

Відповідно до частини першої статті 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Судом встановлено, що по тексту постанови №2а-11416/09 від 11 листопада 2008 року невірно вказано назву відповідача, а саме: зазначено “Управління Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві” в той час як необхідно “Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві”.

Таким чином, оскільки при розгляді справи досліджувалась бездіяльність саме Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві, суд приходить до висновку про необхідність виправлення вказаних описок.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 165, 169 КАС України, колегія суддів, -

У Х В А Л И В:


Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки - задовольнити.

По всьому тексту постанови Полтавського окружного адміністративного суду №2-а-592/08 від 11 листопада 2008 року замінити назву відповідача, з “Управління Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві” на “Управління Пенсійного фонду України Октябрського району в м. Полтаві”.

Копію ухвали направити сторонам.


Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.


          Суддя                                                                                Ф.Ф. Соколенко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація