ПОСТАНОВА
Справа №1/0624/75/2012
11 листопада 2010 року смт Черняхів
Черняхівський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого-судді Моніча Б.С.
при секретарі Юрченко Т.Р.
з участю прокурора Жука О.В.
підсудного ОСОБА_1
розглядаючи у відкритому судовому засіданні кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за ч.1 ст.203 КК України, –
ВСТАНОВИВ:
Прокурором заявлено клопотання про призначення у справі амбулаторної судово-психіатричної експертизи підсудному ОСОБА_1 В обґрунтування заявленого клопотання ним вказано, що поведінка підсудного під час судового розгляду та його відповіді на запитання суду дають йому підстави сумніватися в його осудності як на час скоєння інкримінованого йому злочину так і на даний час. За викладених вище обставин просив призначити вищевказану експертизу підсудному з метою виключення цих сумнівів.
Підсудний при вирішення даного клопотання покладався на розсуд суду.
Суд вважає, що заявлене клопотання слід задовольнити з метою виключення будь-яких сумнівів в осудності підсудного як на час скоєння злочину, так і на час розгляду справи.
В розпорядження експертів суд вважає за необхідне надати матеріали справи, а тому доручає органу дізнання доставити їх на експертизу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.69, 197, 204, 273, 310 КПК України, суд, –
ПОСТАНОВИВ:
Призначити по даній кримінальній справі амбулаторну комплексну психолого-психіатричну експертизу підсудного ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проведення якої доручити лікарям Житомирської обласної психіатричної лікарні.
Для вирішення експертів поставити наступні запитання :
-чи не страждає підекспертна особа будь-яким психічним захворюванням?
-чи є підекспертна особа осудною в період інкримінованих йому діянь?
-якщо підекспертна особа хворіє психічними захворюваннями, то чи могла вона усвідомлювати свої дії та керувати ними при скоєнні інкримінованих їй злочинів?
-чи не знаходилась підекспертна особа під час скоєння злочинів в тимчасовому хворобливому стані і чи могла вона усвідомлювати свої дії та керувати ними?
-чи являється підекспертна особа душевно хворою в теперішній час?
-чи являється підекспертна особа осудною в даний час?
-чи не потребує підекспертна особа примусових мір медичного характеру?
-чи здатна підекспертна особа за своїм психічним станом правильно сприймати факти, що мають доказове значення і давати показання по них?
-чи потребує підекспертна особа лікування, якщо так то якого?
В розпорядження експертів надати матеріали справи та амбулаторну картку підсудного.
Копію постанови направити Головному лікарю Житомирської обласної психіатричної лікарні для організації виконання, а начальнику Черняхівського РВ для забезпечення доставки матеріалів справи в розпорядження експертів.
Головуючий-суддя: Б.С. Моніч