05.07.10 ,
Апеляційний суд Херсонської області
м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а, 73000, (0552) 45-47-78
У Х В А Л А
05 липня 2010 року м. Херсон
Суддя апеляційного суду Херсонської області Вадзінський П.О., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до фермерського господарства “Наталка” в особі голови ОСОБА_2 (далі ф/г “Наталка”) про стягнення орендної плати, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Великолепетиського районного суду Херсонської області від 15 квітня 2010 року позов задоволено. Не погодившись з рішенням суду, ф/г “Наталка” оскаржило його в апеляційній інстанції.
Подана апеляційна скарга ухвалою судді апеляційного суду Херсонської області від 16 червня 2010 року залишена без руху як така, що не відповідає вимогам ст.295 ЦПК України, а саме: при подачі апеляційної скарги ф/г “Наталка” не сплатило судовий збір у сумі 25,50 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 120 грн. Для усунення цих недоліків апеляційної скарги апелянту надано строк до 01 липня 2010 року.
В матеріалах справи мається поштове повідомлення, що свідчить про вручення апелянту копії ухвали судді апеляційного суду Херсонської області від 15 червня 2010 року. Проте у зазначений строк ф/г “Наталка” не усунуло недоліки своєї апеляційної скарги.
Керуючись ст.ст. 121,297 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу фермерського господарства “Наталка” в особі голови ОСОБА_2 на рішення Великолепетиського районного суду Херсонської області від 15 квітня 2010 року визнати неподаною та повернути апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і з цього ж часу може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців.
Суддя
Апеляційного суду
Херсонської області ОСОБА_3