ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
"09" жовтня 2014 р.справа № 804/9019/14
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Проценко О.А. ознайомившись з матеріалами адміністративної справи та апеляційною скаргою Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Дніпропетровська Головного Управління Міндоходів у Дніпропетровській області
на постанову : Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 29.07.2014р. у справі № 804/9019/14
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Глорія.ЛТД"
до: Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Дніпропетровська Головного Управління Міндоходів у Дніпропетровській області
про: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії ,
в с т а н о в и в:
Необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до розгляду проведені і справа може бути призначена до апеляційного розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст. 190 КАС України, суддя,
у х в а л и в:
Закінчити дії по підготовці справи до апеляційного розгляду.
Призначити справу № 804/9019/14 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 10:00 годин 22 липня 2015 р.
Справу буде розглянуто колегією суддів у складі: судді - Проценко О.А. (головуючий), суддів - Дурасової Ю.В. Туркіної Л.П. .
Судове засідання відбудеться в залі судових засідань в приміщенні Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. ім. Газети "Правда", 29, кім. 504 .
Зобов'язати осіб, які беруть участь у справі:
-забезпечити явку у судове засідання повноважних представників ( представникам надати до суду оригінали довіреностей для огляду у судовому засіданні, та належним чином завірені копії довіреностей для залучення до матеріалів справи)
Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановляння та оскарженню не підлягає.
Суддя: О.А. Проценко