Судове рішення #50998172


Справа № 3-1002/2010


П О С Т А Н О В А


27 вересня 2010 року

суддя Золочівського районного суду Львівської області Гуляк В.В., перевіривши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1, 16.08.1991 р.н, жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого,

пост. 130 ч.ІКУпАП,-

встановив:

Відносно ОСОБА_1 складено протокол серії ВСІ № 026558, який надійшов з ВДАІ з ОАТ Золочівського району та ATI при ГУ МВСУ у Львівській області, згідно якого він 19.07.2010 року, в м. Золочеві на вул. Львівській, керував автомобілем НОМЕР_1, в стані алкогольного сп»яніння.

Однак вказані адміністративні матеріали не відповідають вимогам ст. 256 КпАП України.

В протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено пункт правил дорожнього руху України, які порушив правопорушник ОСОБА_1, а тому суть вчиненого адміністративного правопорушення є незрозумілою.

За таких обставин матеріали справи про адміністративне правопорушення слід повернути ВДАІ з ОАТ Золочівського району та ATI при ТУ МВСУ у Львівській області для усунення недоліків.

На підставі ст. 278 п.2 КУпАГІ ,~

постановив :

Повернути адміністративні матеріали щодо ОСОБА_1 по ст.130 ч.І КпАП України в ВДАІ з ОАТ Золочівського району та ATI при ТУ МВСУ у Лкзйвжсійрбйасті для доопрацювання.


Суддя




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація