Судове рішення #50974743

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області


Справа № 1-251/10

Провадження № -

В И Р О К

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23.04.2010 року Коростенський міськрайонний суд Житомирської області в складі:

головуючого-судді Скобельського С.І.

при секретарі Мейнарович Л.А.

з участю прокурора Гузенко О.С

захисника ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м.Коростені кримінальну справу по обвинуваченню

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстроване місце проживання в ІНФОРМАЦІЯ_4 українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_5, у вчиненні злочину, передбаченому ст. 309ч.1 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

В кінці серпня 2009 року близько 14-ї години підсудний маючи умисел на незаконне придбання наркотичних засобів, без мети збуту, знаходячись в лісопосадці, яка розташована по вул. Сосновського в м. Коростені, незаконно придбав - знайшов З коробочки маку снотворного у висушеному стані та поклав їх в поліетиленовий пакет та незаконно переніс до приміщення свого гаража, який розташований поблизу будинку №44-а по вул.. Сосновського в м. Коростені де їх незаконно зберігав без мети збуту.

В кінці грудня 2009 року близько 17- ї години підсудний маючи умисел на незаконне виготовлення , без мети збуту наркотичного засобу, в приміщенні гаража, подрібнив руками три коробочки маку тим самим незаконно виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб - макова солома, який помістив в поліетиленовий пакет та поклав до багажного відділення свого автомобіля НОМЕР_1 де незаконно зберігав без мети збуту.

14 січня 2010 року підсудний в багажнику власного автомобіля перевіз особливо небезпечний наркотичний засіб макова солома до будинку №22 вул. Гастелло в м. Коростені де був затриманий працівниками міліції ,які при огляді автомобіля виявили та вилучили подрібнену рослинну масу, яка має ботанічні ознаки рослин маку, містить наркотично активні алкалоїди опію - морфін, кодеїн, являється особливо небезпечним наркотичним засобом - маковою соломою, масою 15,683 грама(у перерахунку на суху речовину)який підсудний незаконно придбав, виготовив, перевозив та зберігав без мети збуту.

Підсудний в пред'явленому йому обвинуваченні у вчиненні злочину передбаченому ст. 309 ч.І Кримінального кодексу України визнав винуватим себе повністю і будучи допитаним в судовому засіданні дав показання суду про те, що дійсно в серпні 2009 року в лісосмузі біля військового містечка ,що по вул.. Сосновського в м. Коростені знайшов три коробочки маку, які переніс в гараж і пізніше подрібнив ці коробочки маку. В січні 2010 року зустрів свого однокласника ОСОБА_3 з яким не бачились протягом тривалого часу. Вони декілька раз зустрілись та домовилися



знову зустрітися .

14 січня 2010 року о 7 годині ранку він приїхав до ОСОБА_3 і побачив у дверях записку в якій було написано, що він самостійно поїхав у село. В цей час до нього підійшло два чоловіки, які назвалися працівниками міліції його затримали та виявили і вилучили у нього подрібнені рослини маку, які були розкидані по багажнику. Макову солому зберігав для себе, а потім про це забув та не викинув її.

У відповідності до ст. 299 Кримінально-процесуального кодексу України судом визнано недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються про що не заперечують всі учасники судового розгляду.

Судом з'ясовано, що всі учасники судового розгляду правильно розуміють зміст цих обставин, у суду не виникає сумнівів у добровільності та істинності їх позиції, а також судом їм роз'яснено, що у такому випадку вони позбавляються права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.

Допитавши підсудного, дослідиши зібрані по справі докази в їх сукупності суд умисні дії підсудного, які виразились у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні і виготовленні особливо небезпечного наркотичного засобу - макова солома без мети збуту кваліфікує за ст. 309ч.1 Кримінального кодексу України і уважає його доведеним у повному обсязі.

Обираючи вид і міру покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного , його вік, позитивну характеристику, обставиною, що пом'якшує покарання - щире каяття у вчиненні злочину і сприяння досудовому слідству в розслідуванні злочину, а обставин, що обтяжують покарання в ході судового слідства не встановлено, уважає, що йому необхідно призначити покарання у виді штрафу, що буде необхідним і достатнім для його виправлення і попередження нових злочинів..

Запобіжний захід підсудному залишити підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу.

Речові докази по справі підлягають знищенню та поверненню за належністю.

Судові витрати покласти на підсудного.

Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_2 Г еннадія Борисовича визнати винуватим у вчиненні злочину

передбаченому ст. 309 ч.І Кримінального кодексу України і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 900 грн..

Запобіжний захід підсудному залишити підписку про невиїзд, до вступу вироку в законну силу.

Речові докази: паперовий згорток з сухою подрібненою рослинною масою - маковою соломою, вагою 15,683 грама, що зберігається в камері схову УМВС України в Житомирській області знищити, а інше повернуто за належністю.

Судові витрати покласти на засудженого та стягнути з нього 140 ,76 грн. . за проведення хімічної експертизи, на користь НДЕКЦ при УМВС Житомирській області.

Вирок може бути оскаржено до Житомирського апеляційного суду через Коростенський міськрайонний суд протягом 15 діб з дня його оголошення.



Суддя Коростенського

міськрайонного суду


  • Номер:
  • Опис: ст. 263 ч. 2 КК
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-251/10
  • Суд: Ленінський районний суд м. Полтави
  • Суддя: Скобельський С. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.05.2010
  • Дата етапу: 01.06.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація