Судове рішення #5095806

                                                        Справа № 2-1764/09                

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

     21 квітня 2009  року                                                                                                   м. Кам’янець-Подільський

Суддя Кам’янець-Подільського міськрайонного суду,  Хмельницької області,    ОСОБА_1

при секретарі Гнапінській  Т.В.

       Розглянув у відкритому судовому засіданні  в залі суду в м.Кам’янець-Подільському  справу за позовом  ОСОБА_2 до ОСОБА_3,   про стягнення аліментів,  суд, –

                                    В С Т А Н О В И В  :

    Від  не зареєстрованих подружніх  відносин  в сторін   народилася  донька ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

        Позивачка, звернувшись до суду з цим позовом  вказує, що батько дитини, матеріальної допомоги на утримання доньки  не надає. Тому, уточнивши в суді  позовні вимоги,  просить стягувати з відповідача на її користь 1\6 частину  його заробітку ( доходів )  щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму  доходів громадян  для дитини відповідного віку до повноліття  доньки - ОСОБА_4, 23 вересня 2008року народження, оскільки  з відповідача  утримуються аліменти на іншу дитину в розмірі ?  частини  його заробітку ( доходів )  щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму доходів громадян, згідно виконавчого листа № 2-2235 від 28.04.2005 року.

              Відповідач  в суді позов визнав частко. Погодився сплачувати аліменти на утримання доньки ОСОБА_4, 23 вересня 2008року народження, однак в розмірі 1\6 частини  його заробітку ( доходів )  щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму доходів громадян на користь  ОСОБА_2,оскільки з нього  утримуються аліменти на іншу дитину в розмірі ?  частини  його заробітку ( доходів )  щомісячно, але не менше ніж 30 % прожиткового  мінімуму доходів громадян, згідно виконавчого листа № 2-2235 від 28.04.2005 року.

              Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін,  вважає,  що позов ОСОБА_5  підлягає задоволенню, оскільки оснований на законі, доведений в суді,  визнаний самим відповідачем.

Встановлено,  що від фактичного подружнього життя  сторони мають неповнолітню доньку  ОСОБА_4 – ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка  проживає з позивачкою і знаходиться на повному її утриманні.

Батько дитини - відповідач по справі,  не надає будь-якої матеріальної допомоги на утримання дитини, хоч має можливість її матеріально утримувати, працездатний, має постійне місце роботи.

Згідно чинного законодавства,  батьки зобов’язані матеріально утримувати своїх дітей. Тому даний позов  слід задоволити .

Керуючись ст.ст. 3,10,15,30,107,208,209 ЦПК України,  ст. 180,182 Сімейного кодексу України , суд,-

                          В И Р І Ш И В  :

Стягувати щомісячно аліменти  в розмірі 1\6 частини заробітної плати ( доходів ), але не менше  ніж 30% прожиткового мінімуму доходів громадян   для дитини  відповідного віку з  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3,  жителя ІНФОРМАЦІЯ_4,    працюючого в ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське ВПУ» на утримання  доньки - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1  на користь  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5, жительки  с.Рихта, вул.Матросова, буд.№3, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область (зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_6 кв.№102 А,  Хмельницької області),     починаючи з  12 березня 2009 року,  до досягнення донькою  повноліття.

Стягнути з  ОСОБА_3  51 грн. державного мита на користь держави.

Стягнути з ОСОБА_3 30 грн. витрат  з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.

Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню.

          На рішення суду може бути подана  апеляційна  скарга до апеляційного суду  Хмельницької області через Кам”янець-Подільський  міськрайонний суд  на протязі  двадцяти днів при умові  подачі заяви  про оскарження на протязі  десяти днів з дня проголошення рішення.

    Неподання  заяви про апеляційне  оскарження рішення суду не позбавляє права  сторін подати  апеляційну  скаргу у строк  встановлений для подання заяви.

                                    С У Д Д Я  :                

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація