Справа № 3-2830/09
П О С Т А Н О В А
у справі про адміністративне правопорушення
01 червня 2009 року м. Харків
Суддя Московського районного суду м. Харкова Яремчук В.І., розглянувши матеріал у справі про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, фізична особа-підприємець
по ст. 164 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
в с т а н о в и в:
19.05.2009 р. о 11 год. 30 хв. при перевірці протипожежного стану орендованого приміщення по вул. Гвардійців Широнінців, 32 в м. Харкові, встановлено, що відповідальний за протипожежний стан приміщення ОСОБА_1 порушив порядок господарської діяльності, а саме – розпочав експлуатацію орендованого приміщення без одержання дозволу на початок роботи від органів державного пожежного нагляду, що передбачено ст. 10 Закону України “Про пожежну безпеку”.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 164 КпАП України – провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом.
За викликом в суд ОСОБА_1 не з’явився, про час і місце розгляду справи повідомлявся належним чином, клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надав, в зв’язку з чим справа розглядається за його відсутністю, відповідно до ст. 268 КпАП України.
Вина ОСОБА_1 підтверджується сукупністю відомостей, що містяться у протоколі про адміністративне правопорушення від 19.05.2009 р. ХАП № 005476.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступень його вини та майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, встановлених ч.1 ст. 164 КпАП України.
Керуючись ст.ст. 33, 164 ч.1, 268, 283 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В:
Накласти на ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КпАП України адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 340 (триста сорок)грив.
(р/р 31112106700007 одержувач – УДК у Московському районі м. Харкова ГУДКУ у Харківській області; код одержувача 24134596; Банк одержувача – ГУДКУ у Харківській області; МФО 851011).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги, протесту прокурора до апеляційного суду Харківської області через Московський районний суд м. Харкова.
Копію постанови направити правопорушнику у триденний строк.
Суддя Яремчук В.І.