Судове рішення #50919134

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


№ 36698/10/9104


03.12.10


Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Улицький В.З., перевіривши апеляційну скаргу фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на постанову Волинського окружного адміністративного суду від 01.11.2010 року у справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Ягодинської митниці, Волинської митниці, Головного управління Державного казначейства України у Волинській області про визнання протиправним та скасування рішення,-

                                                  

В С Т А Н О В И В :

Оскаржуваною постановою Волинського окружного адміністративного суду від 01.11.2010 року в задоволенні позову відмовлено.


Постанову оскаржив ФОП ОСОБА_1.

У відповідності до ст. 186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.


Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.


З матеріалів справи вбачається, що 01.11.2010 року в судовому засіданні за участі представника позивача ОСОБА_2 із застосуванням ч. 3 ст. 160 КАС України судом було проголошено вступну та резолютивну частини оскаржуваної постанови. Копію постанови в повному обсязі представником апелянта отримано 10.11.2010 року, що підтверджується розпискою (а.с. 116), а апеляційна скарга здана до поштового відділення 22.11.2010 року.


В силу ч. 4 ст. 186 КАС України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.


Оскільки, апеляційну скаргу подано із пропуском встановлених строків, і відсутня заява про їх поновлення, суд апеляційної інстанції вбачає підстави для повернення апеляційної скарги апелянту.


Апелянту слід роз’яснити, що повернення апеляційної скарги не позбавляє його права на її повторне подання, одночасно із заявою (клопотанням) про поновлення строку апеляційного оскарження.


Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 185, 186, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, –



У Х В А Л И В :


Апеляційну скаргу фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 на постанову Волинського окружного адміністративного суду від 01.11.2010 року у справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Ягодинської митниці, Волинської митниці, Головного управління Державного казначейства України у Волинській області про визнання протиправним та скасування рішення – повернути апелянту.


Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти після набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.


Суддя: В.З. Улицький



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація