Судове рішення #50896333

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

25.06.2010

02 квітня 2010 року №20541/10/9104


Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Заверуха О.Б., перевіривши апеляційну скаргу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 11 листопада 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Острозький міський відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області про визнання дій неправомірними,-

                                                  

В С Т А Н О В И В :

Постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 11 листопада 2009 року позов ОСОБА_1 до управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Острозький міський відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області про визнання дій неправомірними задоволено частково.

У відповідності до ч.3,5 ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а у разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу – з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

З матеріалів справи вбачається, що оскаржувана постанова Рівненського окружного адміністративного суду прийнята 11 листопада 2009 року (а.с. 65). Заява про апеляційне оскарження вищевказаної постанови суду апелянтом подана 18 листопада 2009 року, про що свідчить вхідний штамп суду першої інстанції (а.с.72) , апеляційна скарга подана 16.02.2010 року, про що свідчить вхідний штамп суду першої інстанції (а.с.73). Таким чином, апелянтом подано апеляційну скаргу із пропуском встановленого строку на її подання.

Виходячи зі змісту ч.6 ст.186 КАС України за відсутності заяви (клопотання) про поновлення строку на апеляційне оскарження, суддя-доповідач ще на стадії вирішення питання про відкриття апеляційного провадження своєю ухвалою повертає апеляційну скаргу, подану після закінчення строку на апеляційне оскарження.

Зважаючи на те, що апеляційну скаргу подано із пропуском встановлених строків, заява про поновлення строку на апеляційне оскарження від апелянта не поступала, такого клопотання не заявлено і в апеляційній скарзі, вбачаю підстави для повернення апеляційної скарги. Докази про вчасне подання апеляційної скарги на пошту в матеріалах справи відсутні.

Апелянту слід роз’яснити, що повернення апеляційної скарги не позбавляє його права на її повторне подання, одночасно із заявою (клопотанням) про поновлення строку апеляційного оскарження.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 185, 186, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, –

У Х В А Л И В :


Апеляційну скаргу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 11 листопада 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору – Острозький міський відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області про визнання дій неправомірними – повернути апелянту.

Роз’яснити, що управління Пенсійного фонду України в Маневицькому районі Волинської області вправі повторно звернутись до Львівського апеляційного адміністративного суду з цією ж апеляційною скаргою, разом із заявою про поновлення строку на апеляційне оскарження шляхом подачі такої через суд першої інстанції.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її прийняття, однак може бути оскаржена шляхом подачі касаційної скарги протягом одного місяця після набрання нею законної сили до суду касаційної інстанції.



Суддя Львівського апеляційного ОСОБА_2

адміністративного суду

                              



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація