Справа № 1-28/2007 /№1-461/2006/
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 січня 2007 року Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області у складі головуючого судді Дробинського О.Е.,
при секретарі Халявка Н.О.,
з участю прокурора Нижнік Л.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Вознесенську кримінальну справу по обвинуваченню:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця міста Вознесенськ Миколаївської області, громадянина України, освіта професійно-технічна, за фахом газоелектрозварювальника, сімейний стан - не одружений, не працює, мешкає за адресою: Миколаївська область, місто Вознесенськ,АДРЕСА_6, не судимого,
в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України,
ВСТАНОВИВ:
ІНФОРМАЦІЯ_2 року біля 24 годин 00 хвилин в місті Вознесенську Миколаївської області, підсудний ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, та проходячи по АДРЕСА_1, шляхом вільного доступу, проникнув на територію присадибної ділянки НОМЕР_1, з гаража потерпілого ОСОБА_2, таємно викрав водяний електричний насос «Харків», чим спричинив потерпілому ОСОБА_2 матеріальну шкоду на загальну суму 700 гривень.
В судовому засіданні підсудний ОСОБА_1, визнав себе винним повністю та підтвердив факт скоєння ним цього злочину при викладених вище обставинах. Крім того підсудним ОСОБА_1, відшкодовано повністю збитки, заподяні крадіжкою чужого майна, цивільний позов потерпілим ОСОБА_2 не заявлений. В скоєному підсудний ОСОБА_1 щиро кається.
Суд вважає визнати недоцільним дослідження доказів у відношенні тих фактичних обставин, які нікім не оспорюються, і проти цього не заперечують учасники судового розгляду.
Суд кваліфікує дії підсудного ОСОБА_1 за ч.1 ст.185 КК України, тобто як крадіжка - таємне викрадення чужого майна.
При обранні виду та міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд враховує обставини, які пом'якшують покарання: тобто те що, підсудний не судимий, щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданих збитків та усунення заподіяної шкоди.
Обставиною, яка обтяжує покарання підсудному ОСОБА_1, суд визнає скоєння злочину підсудним, перебуваючим в стані алкогольного сп»яніння.
При обранні виду та міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд також враховує характер та ступінь тяжкості скоєного злочину, його суспільну небезпеку, данні про особу підсудного, який позитивно характеризується за місцем помешкання.
2
Враховуючи всі обставини справи, особу підсудного ОСОБА_1, його умови життя, соціальне та матеріальне становище, суд прийшов до висновку про можливість його звільнення від відбування покарання з випробуванням, відповідно до ст. 75 КК України.
Речовий доказ по справі, а саме електричний водяний насос «Харків», який знаходиться відповідно розписки на зберіганні у потерпілого ОСОБА_2, -піддягає залишенню у потерпілого ОСОБА_2, як власника цієї речі. / а.с. 10/.
На підставі викладених обставин, керуючись ст. ст. 323-324 КПК України, суд
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України та призначити йому покарання у вигляді 1 /одного/ року позбавлення волі.
На підставі ст. ст. 75, 76 КК України засудженого ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання звільнити, встановивши йому іспитовий строк випробування 1 /один/ рік, та зобов'язавши його не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.
Запобіжний захід засудженому ОСОБА_1, до набрання вироком чинності, залишити без змін - підписку про невиїзд.
Речовий доказ по справі електричний водяний насос «Харків», який знаходиться на зберіганні у потерпілого ОСОБА_2- залишити потерпілому, як власнику цієї речі. / а.с. 10/.
Апеляції на вирок можуть бути подані до Апеляційного суду Миколаївської області через Вознесенський міськрайонний суд на протязі 15 діб з момента оголошення вироку.