Судове рішення #50885921


Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області

м. Знам'янка, вул. Маяковського, 30, 27400, (05233) 2-30-64


Справа №3-1324/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 червня 2010 року м. Знам"янка

Суддя Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області Яковлєва C.B., розглянувши у приміщенні суду в місті Знам'янка Кіровоградської області, матеріали, що надійшли від Знам'янського MB УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, до адміністративної відповідальності притягувався за ст. 187 КУпАП

за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173 -2 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, 06.06.2010 року о 14.00 год. за місцем проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3, вчинив сварку зі своєю матір"ю ОСОБА_2, в ході якої ображав її, висловлюючись нецензурною лайкою, погрожував їй фізичною розправою, чим здійснив вплив на психіку своєї матері, що могло призвести до психічного розладу здоров"я, чим скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 КУпАП, про що був складений протокол серії КД №005754 від 14.06.2010 р., з яким ОСОБА_1 ознайомлений, його права йому роз"яснені.

ч.1 ст.173-2КУпАП передбачає відповідальність за чинення насильства в сім"ї, тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров"ю, потерпілого.

Суддя, дослідивши письмові матеріали справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення, пояснення ОСОБА_2, пояснення ОСОБА_1, характеристику видану на ОСОБА_1 вважає, що вина ОСОБА_1 в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173- 2 КУпАП, доведена в повному обсязі.

При накладенні стягнення, суддя враховує характер вчиненого, особу, яка вчинила правопорушення.

На підставі викладеного та керуючись ч.1 ст. 173-2, 283-285 КУпАП, суддя,

ПОСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 51 (п'ятдесят одна) грн.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути опротестовано прокурором протягом десяти днів з дня винесення.

СУДДЯ ЗНАМ"ЯНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ОСОБА_3


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація