г Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Справа № 213/2285/13-к
Номер провадження 1-кп/213/123/13
У Х В А Л А
18 червня 2013 року Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді – Іванова С.М.
при секретарі – Гурській Є.Ю.
за участю прокурора – Воробйова В.В.,
захисника - ОСОБА_1,
провівши відкрите підготовче судове засідання в м. Кривому Розі по клопотанню про застосування примусових заходів медичного характеру внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12012040740000127 від 15.12.2012 року відносно ОСОБА_2, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1,2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України, суд –
ВСТАНОВИВ:
Клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру з додатками відносно ОСОБА_2, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1,2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України, надійшло до Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області 03 червня 2013 року.
Прокурор у підготовчому судовому засіданні просив постановити ухвалу про призначення судового розгляду у відкритому судовому засіданні, вважаючи, що під час досудового розслідування були дотримані всі вимоги КПК України, підстав для закриття провадження чи повернення клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру не вбачає.
Клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру вважав за можливе призначення судового розгляду.
Прокурор заявив клопотання про виклик в наступне судове засідання потерпілих ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 та свідків ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15
Обвинувачений не заперечував проти виклику свідків.
Прокурор заявив клопотання про долучення до клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру документів і матеріалів, зібраних під час досудового розслідування.
Суд, заслухавши думку учасників підготовчого судового засідання, дослідивши клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, вважає, що клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру № 12012040740000127 відносно ОСОБА_2 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1,2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України, підсудне Інгулецькому районному суду міста ОСОБА_16, підстав для закриття клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, передбачених п.п. 4-8 ч. 1 або ч. 2 ст. 284 КПК України, або його зупинення – немає, підстав для повернення клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відповідно до вимог п. 3) ч. 3 ст. 314 КПК України – немає.
З урахуванням думки учасників підготовчого судового засідання, суд вважає можливим призначити судовий розгляд на підставі клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, який здійснювати у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання Інгулецького районного суду міста ОСОБА_16.
Суд вважає необхідним задовольнити клопотання прокурора та документи з матеріалами, які знаходяться в 1 томі на аркушах, надані суду прокурором – долучити до клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру.
В судове засідання викликати потерпілих ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 та свідків ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15
Також суд вважає необхідним ознайомити обвинуваченого ОСОБА_2 з матеріалами клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, що відповідає ч. 2 ст. 317 КПК України.
Згідно ст. 317 КПК України роз’яснити іншим учасникам судового провадження можливість ознайомитися з матеріалами клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, якщо вони про це заявлять клопотання.
Відповідно до ч. 3 ст. 315 КПК України, під час підготовчого судового засідання суд за клопотанням учасників судового провадження має право обрати, змінити або скасувати заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі запобіжний захід, обраний щодо обвинуваченого. При розгляді таких клопотань суд додержується правил, передбачених ІІ розділом КПК України.
Оскільки, учасниками судового провадження клопотань щодо зміни або скасування запобіжного заходу не надходило, суд вважає за можливе запобіжний захід від носно ОСОБА_2І не обирати.
Керуючись ст.ст. 110, 315-317, 369, 371, 372, КПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Призначити судовий розгляд клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру з додатками відносно ОСОБА_2, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1,2 ст. 186, ч. 2 ст. 190 КК України у відкритому судовому засіданні 26 червня 2013 року на 14 год. 15 хв. в залі судового засідання № 4 Інгулецького районного суду міста ОСОБА_16 за адресою: вул. Г. Романової, 6а, м. Кривий Ріг, інд.50026.
У судове засідання викликати: прокурора прокуратури Інгулецького району міста Кривого Рогу ОСОБА_17, обвинуваченого ОСОБА_2, потерпілих ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 та свідків ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15
Документи та матеріали, які знаходяться в 1 томі на аркушах, надані суду прокурором Воробйовим В.В. долучити до обвинувального акта.
Ознайомити обвинуваченого ОСОБА_2 з матеріалами кримінального провадження.
Обвинуваченому ОСОБА_2 запобіжного заходу не обирати.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.М.Іванов