Судове рішення #5082180

Справа № 3-355/2009              

                                     

                                                     

           ПОСТАНОВА

                                              ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 травня 2009  року Суддя Рожищенського районного суду  Матвійчук Л.В. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м.Рожище про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,  непрацюючого,

- за ст. 130 ч.1 КУпАП,

                                                     В С Т А Н О В И В:

1 квітня 2009  року о  01 годині 00 хвилин ОСОБА_1 керував транспортним засобом Шкода, д/н НОМЕР_1 в с.Копачівка Рожищенського району в стані алкогольного сп»яніння, чим порушив п.2.9 «а» Правил дорожнього руху  України.  

  В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, суду пояснив, що 1 квітня 2009 року  в с.Копачівка Рожищенського району керував автомобілем  в стані алкогольного сп»яніння.

        Заслухавши пояснення ОСОБА_1, з’ясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами, приходжу до висновку, що останній вчинив правопорушення, передбачене ст.130 ч.1 КУпАП.

По місцю проживання ОСОБА_1 характеризується позитивно (а.с.5).

  Враховуючи особу правопорушника та наслідки вчиненого, приходжу до висновку, що адміністративне стягнення відносно ОСОБА_1 слід застосувати у виді   громадських робіт.

Керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП.

                                 

                                                     П О С Т А Н О В И В:

 ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого  ч.1 ст.130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді 50 (п’ятдесяти) годин громадських робіт.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Волинської області  через Рожищенський районний суд  протягом 10 днів з дня винесення постанови.  

 Суддя: /підпис/                                                                        ОСОБА_2

 Оригіналу відповідає:

 Суддя Рожищенського районного суду                              Л.В.Матвійчук

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація