ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
28.05.09 Справа №4/139-09.
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КТ - Логістика», м.Київ
до відповідача Приватного підприємця ОСОБА_2, м.Суми
про стягнення 41 540 грн. 83 коп.
СУДДЯ Миропольський С.О.
Представники:
від позивача не з’явився
від відповідача не з’явився
Суть спору: викладена в ухвалі суду від 05.05.2009р.
Позивач надіслав суду клопотання за № 18/05/09-4п від 18.05.2009р. в якому вказав, що повністю підтримує позовні вимоги та просить суд розглянути справу без його участі за наявними матеріалами.
Відповідач відзиву на позовну заяву не подав, в судове засідання не з”явився, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, тому справа розглядається за наявними матеріалами, на підставі ст.75 ГПК України.
Розглянувши матеріали справи, оцінивши надані докази, суд встановив:
в зв”язку з нез”явленням в судове засідання відповідача, а також необхідністю витребування додаткових документів, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, –
У Х В А Л И В :
1. Відкласти розгляд справи на 25.06.2009 року на 10 год. 20 хв.
2. Вдруге зобов”язати відповідача подати відзив на позовну заяву з обгрунтуванням своєї позиції по справі, докази сплати боргу.
3. Ухвалу направити сторонам по справі.
СУДДЯ С.О. Миропольський
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м.Суми, пр-т Шевченка, 18/1, в кабінеті №305.