Справа № 682/704/15-ц
Провадження № 2/682/339/2015
У Х В А Л А
04.03.2015 року Суддя Славутського міськрайонного суду Хмельницької області Тончук Р.І., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановила:
Пред»являючи позов до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, позивачка ОСОБА_1 у позовній заяві зазначила, що відповідач перебуває у місцях позбавлення волі і відбуває покарання за вироком суду у м. Сокиряни Чернівецької області. Згідно долученої до позову копії вироку Арцизького районного суду Одеської області від 18.02.2012 року ОСОБА_2 засуджений до 7 років 6 місяців позбавлення волі, а до взяття під варту проживав у ІНФОРМАЦІЯ_1.
Відповідно до ст.. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред»являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування. Відповідно до ст.. 110 ч. 2 цього ж Кодексу позови про розірвання шлюбу можуть пред»являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача у разі, якщо на його утримання є малолітні або неповнолітні діти або якщо він за станом здоров»я чи з інших поважних причин не може виїхати до місця проживання відповідача . За домовленістю подружжя справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-кого з них. У позовній заяві позивачка зазначає, що дітей вона не має.На докази, що свідчили б про незадовільний стан її здоров»я або наявність інших поважних причин, що перешкоджають виїзду до місця проживання відповідача, а також наявність домовленості з відповідачем щодо підсудності справи, позивачка не посилається. ОСОБА_2 про те, що відповідач зареєстрований у м. Славуті чи Славутському районі, відсутні.
Отже, Славутському міськрайонному суду справа не підсудна, а повинна розглядатись судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або перебування відповідача.
Керуючись ст. 121 ч.3 п.4 ЦПК України,
ухвалила:
позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу повернути позивачці для подання до належного суду.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя: