Судове рішення #507324
3-1025/07

3-1025/07

 

УКРАЇНА

АРЦИЗЬКИЙ     РАЙОННИЙ   СУД   ОДЕСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2007 року                                                                                                                  м. Арциз

Суддя Арцизького районного суду Одеської області Крикун М.П.. розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 за ст. 122 ч. і КУпАП.

встановив:

ОСОБА_1 14.12.2006 року, приблизно о 15.00 годин, керуючи транспортним засобом "КАМАЗ-5410" держ.знак НОМЕР_1 порушив правила обгону, скоїв обгін транспортного засобу на перехресті, чим порушив п. 14.6 ПДР. Таким чином своїми діями скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 122 ч. 1 КУпАП.

Правопорушник у судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином, причину неявки суду не повідомив.

Вина правопорушника у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст 122 ч. І КУпАП підтверджується адміністративним протоколом.

Керуючись ст. ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя-

постановив:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17 гривень в дохід держави.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація