Судове рішення #50721235
14263/11/2070

      

Харківський окружний адміністративний суд

61004  м. Харків  вул. Мар'їнська, 18-Б-3  


У Х В А Л А

 20.12.2011 р.                                                                                           № 2а- 14263/11/2070  




                                        Суддя Харківського окружного адміністративного суду м. Харкова Присяжнюк О.В.,    

           

розглянувши  в порядку письмового провадження у судовому засіданні в залі суду в м. Харкові питання про виправлення описки в постанові Харківського окружного адміністративного суду по справі № 2-а- 14263/11/2070, -


В С Т А Н О В И В:



15 листопада 2011 р. Харківським окружним адміністративним судом винесено постанову по справі № 2-а- 14263/11/2070 за адміністративним позовом Лозівської об’єднаної державної податкової інспекції у Харківській області до Приватного підприємства Науково –виробнича фірма «Техмашбуд»про стягнення заборгованості.

Судом встановлено, що під час виготовлення постанови по вищезазначеній справі  була допущена описка, а саме у тексті постанови зазначено «Як вбачається з особистої картки платника податків,  сума податкового кредиту за жовтень складається 25 026,73 грн.», замість  «Як вбачається з податкової декларації з податку на додану вартість платника податків,  сума податкового кредиту за жовтень складається 25 026, 73 грн.».

          У судове засідання сторони своїх представників не направили, про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили.

Відповідно до ч. 2 ст. 169 КАС України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

У зв’язку з неявкою учасників судового засідання, відповідно до положень ч. 6 ст. 12, ч. 1 ст. 41 КАС України, суд розглянув адміністративну справу без здійснення  фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Відповідно до вимог ч. 6 ст. 128 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Відповідно до  ч. 1 ст. 169 КАС України, суд може з власної ініціативи  або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.           

У зв’язку з вищевикладеним, суд приходить до висновку про необхідність виправлення у тексті постанови «Як вбачається з податкової декларації з податку на додану вартість платника податків,  сума податкового кредиту за жовтень складається 25 026, 73 грн.»замість «Як вбачається з особистої картки платника податків,  сума податкового кредиту за жовтень складається 25 026, 73 грн.».

          На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 160, 165, 185, 186 КАС України, суд -


     У Х В А Л И В:


Виправити описку в постанові Харківського окружного адміністративного  суду по справі 2-а- 14263/11/2070 за адміністративним позовом Лозівської об’єднаної державної податкової інспекції у Харківській області до Приватного підприємства Науково –виробнича фірма «Техмашбуд»про стягнення заборгованості.

Зазначити у тексті постанови «Як вбачається з податкової декларації з податку на додану вартість платника податків,  сума податкового кредиту з а жовтень складається 25 026, 73 грн.»замість «Як вбачається з особистої картки платника податків,  сума податкового кредиту з а жовтень складається 25 026, 73 грн.».

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п’ятиденний строк з дня її проголошення та з дня отримання копії ухвали, у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує.

Якщо суб’єкта владних повноважень, у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги.



Суддя                                                                                                                  О.В. Присяжнюк













Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація