Судове рішення #50718083

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

02.06.10           Справа №9/5-10.


В. о. голови господарського суду Сумської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали справи № 9/5-10 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Вотекс-спецмонтаж-плюс”, м. Суми до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю “Фрунзе-Будіндустрія”, м. Суми про стягнення 1 674 485 грн. 41 коп.,

          

ВСТАНОВИЛА:


Зазначена справа знаходилась у провадженні судді Лущик М.С.

Ухвалою судді господарського суду Сумської області Лущик М.С. від 28.04.10р. поновлено провадження у справі та призначено її до розгляду на 17.05.10р. на 10 год.30 хв.

Ухвалою заступника голови господарського суду Сумської області від 14.05.10р. в зв'язку із відпусткою судді Лущик М.С. зазначена справа передана на розгляд судді Гудиму В. Д.

Ухвалою господарського суду Сумської області від 17.05.10р. розгляд справи відкладено та призначено на 03.06.2010 року об 10 год. 00 хв. (суддя Гудим В.Д.)

У зв’язку з виходом з відпустки судді Лущик М.С. керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України,


УХВАЛИЛА:



Справу № 9/5-10- передати на розгляд судді Лущик М.С.





В. о. голови

господарського

суду Сумської області                                         ОСОБА_1







                    


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація