Справа № 3-3437/11
П О С Т А Н О В А
іменем України
"08" квітня 2011 р.суддя Святошинського районного суду м. Києва Кохановська З.С. розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли з Святошинського РУ ГУ МВС України у м. Києві відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1, що проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, за ст.130 ч.1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, 23.03.2011 року о 06 год. 20 хв., керував автомобілем НОМЕР_2, по пр-ту Палладіна в м. Києві, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився в присутності свідків, чим порушив п. 2.5 ПДР.
ОСОБА_1 свою вину визнав, крім того, порушення ним п. 2.5 ПДР підтверджується матеріалами справи.
Керуючись ст. ст. 130 ч.1, 221, 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 130 ч.1 КУпАП, і піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 200-от (двухсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. (три тисячі чотириста) грн.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через районний суд напротязі десяти днів з дня проголошення постанови.
С У Д Д Я :