Справа № 3-998 / 2007_p
ПОСТАНОВА
" 23 " січня 2007 року
Суддя Мартинюк А.О. Хотинського районного суду розглянувши матеріали, які надійшли від Хотинського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 1962 р.н., жителя АДРЕСА_1, не працює,
за ст.173 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
16.01.2007р. біля 15год. гр. ОСОБА_1 на одній із вулиць АДРЕСА_1ображав нецензурними словами свого сусіда гр. ОСОБА_2, кричав, розмахував руками, своїми діями порушував громадський порядок та спокій громадян.
Його вина доведена протоколом НОМЕР_1 та особистим визнанням вини, що вбачається з пояснення.
Таким чином в діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, відповідальність за яке настає на підставі ст. 173 КУпАП і на нього слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.284 КУпАП, суд,
ПОСТАНОВИВ:
На ОСОБА_1, 1962 р.н., жителя АДРЕСА_1 накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 51(п'ятидесяти однієї) гривні.
Постанова оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: