Судове рішення #5063471
8/115-09


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ



УХВАЛА

04.06.09р.


Справа № 8/115-09


За позовом  Державного підприємства рудникової геології, промислових геологорозвідувальних робіт і технічного буріння "Укрчорметгеологія" (м. Керч)  

до  Відкритого акціонерного товариства "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат" (м. Марганець Дніпропетровської області)  

про стягнення 344 352,30 грн.

            

В.о. голови суду  Камша Н.М.


СУТЬ СПОРУ:


Державне підприємство рудникової геології, промислових геологорозвідувальних робіт і технічного буріння "Укрчорметгеологія" (далі-позивач) звернулося до господарського суду із позовом до Відкритого акціонерного товариства "Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат" (далі-відповідач) про стягнення пені та штрафу у загальному розмірі 344 352,30 грн.

Строк вирішення спору закінчується 08.06.09р.

У зв’язку з необхідністю повторного виклику сторін в судове засідання та витребування у сторін необхідних документів виникла необхідність продовження строку вирішення спору з  09.06.09р. по 09.07.09р. включно.

Керуючись ст.ст. 69, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


У Х В А Л И В :



Продовжити строк вирішення спору по справі № 8/115-09 з 09.06.09р. по 09.07.09р. включно.


В.о. голови суду

                         Н.М. Камша



 



 

 



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація