20.10.10 ,
Апеляційний суд Херсонської області
м. Херсон, вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії, 1а, 73000, (0552) 45-47-78
№22ц-7710/2010 р.
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до розгляду
«20» жовтня 2010 р. м. Херсон
Суддя апеляційного суду Херсонської області Воронцова Л.П., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Пліщенко
ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Білозерському районі Херсонської області про зобов'язання вчинити певні дії, -
встановила:
14 вересня 2010 року Білозерський районний суд Херсонської області ухвалив по вказаній справі рішення, на яке управління Пенсійного фонду України в Білозерському районі Херсонської області подало апеляційну скаргу.
Крім того порушено клопотання про звільнення від сплати втрат на інформаційно-технічне забезпечення через відсутність передбачених бюджетом пенсійного фонду України коштів на оплату цих витрат.
Враховуючи наведені обставини та у відповідності до положень ч.3 ст.81 ЦПК України, клопотання піддягає задоволенню.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя, -
ухвалила:
Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Білозерському районі Херсонської області прийняти до розгляду апеляційним судом.
Звільнити управління Пенсійного фонду України в Білозерському районі Херсонської області від сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
Копії заяв про апеляційне оскарження, апеляційних скарг та доданих до них матеріалів направити особам, які беруть участь у справі.
Встановити, що особи, які беруть участь у справі можуть подати заперечення на апеляційну скаргу в строк до 29.10.2010 року направивши їх до апеляційного суду за адресою м. Херсон, вул. 295 Стрєлкової дивізії, №1-а з посиланням на № справи 22ц-7710/10.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: