Судове рішення #50579023

Справа № 2а- 10739/11/2070

Україна

ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

19 серпня 2011 р.                                                                                            м. Харків


Суддя Харківського окружного адміністративного суду м. Харкова


ОСОБА_1, розглянувши адміністративний позов ОСОБА_2 особи-підприємця ОСОБА_3 до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Харківської області про визнання дій протиправними, скасування постанови, -


В С Т А Н О В И В:


          ФО-П ОСОБА_3 звернулася до суду з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Харківської області про визнання дій протиправними, скасування постанови, який підлягає залишенню без руху, оскільки поданий з порушенням вимог ст. ст. 105-106 КАС України, а саме, позовна заява містить вимоги щодо двох відповідачів: Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Харківської області та ОСОБА_4 державної виконавчої служби Первомайського міськрайонного управління юстиції, проте, у якості відповідача у позовній заяві зазначено лише Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Харківської області, а відповідач ОСОБА_4 державної виконавчої служби Первомайського міськрайонного управління юстиції не зазначений та відповідно відсутні його поштова адреса, номер засобу зв’язку, тощо.

          Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України, до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

          Для усунення цих недоліків позивачу необхідно: уточнити зміст позовних вимог; зазначити правильне найменування другого відповідача, його поштову адресу, номер засобу зв’язку, адресу електронної пошти, якщо такі відомі; надати копію позовної заяви та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів. У разі відсутності можливості отримати докази, позивач відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 106 КАС України має право в разі необхідності заявити клопотання про витребування доказів, про виклик свідків, тощо.

          Відповідно до вимог ст. 108 КАС України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 105, 106, 108, 165, 185, 186 КАС України, суддя –


У Х В А Л И В:


          Адміністративний позов ОСОБА_2 особи-підприємця ОСОБА_3 до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Харківської області про визнання дій протиправними, скасування постанови, - залишити без руху.

          Повідомити позивача ОСОБА_2 особу-підприємця ОСОБА_3 про необхідність виправити зазначені недоліки протягом 7 днів з дня отримання копії ухвали. Роз’яснити, що інакше позовна заява буде визнана неподаною і повернена позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п’ятиденний строк з дня її проголошення та з дня отримання копії ухвали, у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує.

Якщо суб’єкта владних повноважень, у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги

Суддя                                                    Присяжнюк О.В.




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація