Судове рішення #50569758


Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 травня 2010 р. Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Суддя : Юзьвяк Б.Г.,

при секретарі : Свирида М.І.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м.Дубно цивільну справу за позовом ОСОБА_1 Євгеніїни до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей,

В С Т А Н О В И В :

Позивачка посилається на те, що з відповідачем перебувала у шлюбі, який було розірвано 26 березня 2010 року. Від спільного подружнього життя вони мають дітей, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які проживають з позивачкою. Відповідач ніякої матеріальної допомоги на утримання дітей не надає, а сама позивака не може забезпечити дітей. Тому просить стягнути на утримання дитини аліменти в розмірі встановленому законодавством.

В судовому засіданні позивачка підтримала позов з підстав викладених в позовній заяві. Пояснила, що на утримання дітей просить стягнути аліменти у твердій грошовій сумі, оскільки відповідач не має стабільного заробітку. Розмір аліментів, які просить стягнути 200 гривень на кожну дитину в місяць.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, погодившись з таким розміром аліментів, що просить стягнути позивачка.

Копії свідоцтв про народження вказують на те, що батьками ОСОБА_4 та ОСОБА_3, є сторони по справі.. (а.с.4,5)

За змістом ст.180 Сімейного Кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до ст..184 СК України аліменти стягуються у твердій грошовій сумі, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід.

Розмір аліментів, що просить позивачка не з завищеним, на такий розмір аліментів погодився і відповідач.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 212 ЦПК України, суд

Р І Ш И В :

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 в розмірі 200 гривень щомісячно на кожну дитину, починаючи з 20 квітня 2010 року і до досягнення дітьми повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 в прибуток держави судовий збір в розмірі 51 (п'ятдесят одної) гривні.

Стянути з ОСОБА_2 в прибуток держави на р/р 31218259700003 МФО 833017 Код ЗКПО 23304458 ГУДК в Рівненській області (код платежу 22050000, - ІТЗ для Дубенського міськрайонного суду) 120 (сто двадцять) гривень 00 копійок витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення в частині стягнення аліментів в межах платежу за один місяць допускається до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Рівненської області через

Дубенський міськрайонний суд з поданням в 10-денний строк заяви про апеляційне оскарження, з наступним поданням у 20-денний строк з дня подання заяви про апеляційне оскарження, апеляційної скарги.

Рішення також може бути оскаржене і без подання заяви про апеляційне оскарження у випадку подання апеляційної скарги в 10 денний строк з дня проголошення

рішення.

У випадку неподання заяви про апеляційне оскарження в 10 денний строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але після цього у 20 денний строк після подання заяви про апеляційне оскарження не буде подано апеляційної скарги, рішення теж набирає законної сили.

В разі подання апеляційної скарги, рішення набирає законної сили у разі його не скасування судом апеляційної інстанції.

Суддя:


  • Номер: б/н 685
  • Опис: про стягнення заборгованості за невиконання договірних зобов»язань
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-701/10
  • Суд: Дарницький районний суд міста Києва
  • Суддя: Юзьвяк Б.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.09.2015
  • Дата етапу: 25.09.2015
  • Номер: 6/570/57/2021
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-701/10
  • Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
  • Суддя: Юзьвяк Б.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.05.2021
  • Дата етапу: 21.05.2021
  • Номер: 6/570/56/2021
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-701/10
  • Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
  • Суддя: Юзьвяк Б.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.05.2021
  • Дата етапу: 04.06.2021
  • Номер: 6/711/94/22
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-701/10
  • Суд: Придніпровський районний суд м. Черкаси
  • Суддя: Юзьвяк Б.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.05.2022
  • Дата етапу: 05.10.2022
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація