№ 3-299/09
ПОСТАНОВА
05 лютого 2009 р. суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Данилів Є.О. розглянувши матеріали, які надійшли від відділу ДСП ДПС при УМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ,
ОСОБА_1, 24.09.1986р.н., українця, б/п, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_1 А, Пустомитівського району , Львівської області, не працюючого
за ст.. 130 ч. 2 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
06.01.2009 р. о 01 год. 10 хв. в м. Львів, по вул. Зелена 498, ОСОБА_1, керував автомобілем НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння, повторно, протягом року, чим порушив п. 2,9 А Правил дорожнього руху України .
У судове засідання ОСОБА_1 з’явився, вину свою визнав, у вчиненому розкаявся.
Наведене стверджено матеріалами адмінсправи, а саме протоколом про адміністративні правопорушення та іншими доказами по справі.
Проаналізувавши матеріали справи, вбачаю, що у діях ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За вчинене проступок правопорушник підлягає покаранню.
Керуючись ст. 283 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адмінправопорушення передбаченого ст.130 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати адмінстягнення у вигляді громадських робіт строком 50 год.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Суддя: Данилів Є.О.