Справа 2-47/2009
У Х В А Л А
про залишення без розгляду позовної заяви
27 січня 2009 року Садгірський районний суд міста Чернівці у складі:
головуючого судді: Проскурняка І.Г.
при секретарі: Богонос Г.Й.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Чернівці цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ОСОБА_5, ОСОБА_6, відділу паспортної, реєстраційної, міграційної роботи УМВС України в Чернівецької області. Садгірського РВ УМВС України в Чернівецькій області про усунення перешкод у користуванні власністю шляхом виселення,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до суду із вищевказаним позовом. В позові посилається на те, що згідно рішення Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 20.10.2004 року право приватної спільної часткової власності на нежилу будівлю, яка знаходиться по АДРЕСА_1 є чотири особи, які володіють наступними ідеальними частками: ОСОБА_5.- 5/100 частин, ОСОБА_6 - 2/100 частин, ОСОБА_1 - 46/100 частин, ОСОБА_2- 47/100 частин. Просять суд усунути перешкоди у користуванні власністю шляхом виселення відповідачів з даного приміщення та зобов»язати зняти їх з реєстрації.
27 січня 2009 року позивачі подали заяву, в якій вони просять залишити позовну заяву без розгляду.
Відповідно до вимог ч.5 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, оскільки позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст.ст. ч.5 ст.207 ЦПК України,
УХВАЛИВ :
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ОСОБА_5, ОСОБА_6, відділу паспортної, реєстраційної, міграційної роботи УМВС України в Чернівецької області. Садгірського РВ УМВС України в Чернівецькій області про усунення перешкод у користуванні власністю шляхом виселення та зняття з реєстрації залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу її право повторного звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернівецької області через Садгірський районний суд м. Чернівці шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя І.Г. Проскурняк