Судове рішення #50447643

2-5831/10


РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(ЗАОЧНЕ)

м. Волноваха 20 вересня 2010 року

Волноваський районний суд, Донецької області

У складі: головуючого - судді Кузьміна О.В.

при секретарі - Гой О.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справа по позові обласного комунального підприємства «Донецктеплокоммуненерго» в особі виробничої одиниці

«Волновахамежрайтепломережа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-

ВСТАНОВИВ:

31.05.2010 року позивач звернувся в суд із зазначеним позовом, яким просить стягнути з відповідача заборгованість по опаленню і надання гарячої води квартири, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідач користується житловим приміщенням і наданими послугами за адресою: м.Волноваха, вул.Менделеева, 17/64 Донецької області, позивач надає відповідачу послуги по опаленню і гарячому водопостачанню відповідно до розпорядження голови Донецької обласний держадміністрації №72 від 12.02.1996г. «Про зміну порядку розрахунку населення за надані житлово- комунальні послуги, положення про взаємини підприємств, що роблять комунальні послуги населенню, з житлово-експлуатаційними організаціями в умовах роздільного стягування платежів з населення, затвердженому першим заступником голови облдержадміністрації від 19.03.1996р. і Наказом ОКП «Донецктеплокоммуненерго» №40 від 04.03.1996р. і згідно вимог ст.ст.66-68 ЖК України зобов'язані вчасно оплачувати надані їм послуги по теплозабезпечення квартири, але відповідач свої обов'язки по оплаті за опалення квартири не виконує, платить нерегулярно, у зв'язку з чим за ним утворилася заборгованість на 01.05.2010р. в сумі 3338.50грн.

У судовому засіданні представник позивача на позові наполягав, просила стягнути з відповідача заборгованість по опаленню квартири в сумі позову. Суду показала, що відповідач не регулярно платить за послуги.

Відповідач у судове засідання не з'явився, причин своєї неявки суду не повідомив, до суду повернулись поштові повідомлення про своєчасне вручення відповідачу судової повістки, у зв*язку з чим справа відповідно до ст.ст.169,225 ЦПК України за згодою позивача слухалася за його відсутності.

Вислухавши пояснення представника позивача, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню в повному обсязі по наступних підставах.

Згідно ст.526 ЦК України зобов'язання повинне виповнюватися належним чином, у випадку невиконання зобов'язання боржником він зобов'язаний відшкодувати кредитору заподіяні цим збитки. Згідно вимоги ст.ст.66-68 ЖК України мешканці будинку зобов'язані оплачувати і за тепло.

З пояснень представника позивача і матеріалів справи випливає, що відповідач користується наданими позивачем послугами по опаленню квартири і згідно виписки з особового рахунка вони не регулярно виплачує за опалення квартири та заборгованість на 01.05.2010р. складає 3338.50грн. Зазначену заборгованість відповідач не оплачував без поважних причин.

Таким чином відповідачі не виконали зобов'язання в повному обсязі і зобов'язаний відшкодувати позивачу заподіяні цим збитки і також з нього слід стягнути на користь позивача понесені ним витрати по інформаційно-технічному забезпеченню розгляду справи - 30грв.

Також з відповідача слід стягнути судовий збір в сумі 51грв та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в сумі 30грн.

Відповідачі до суду не з*явився, пояснень і заперечень по позові не дав.

Оскільки відповідно до ст.ст. 224-225 ЦПК України справа розглядалася за відсутності відповідачів, їм повідомляється, що вони мають право протягом 10-ти днів з дня отримання копії цього рішення подати до суду заяву про його перегляд (якщо вони не з*явилися до суду з поважних причин та якщо вони обгрунтовують свої заперечення по позові).

На підставі ст.ст.526,543 ЦК України, ст.ст.66-68 ЖК України, керуючись ст.ст.15, 88,208-209, 212- 215 і 226 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Стягнути з ОСОБА_1 на користь обласного комунального підприємства «Донецктеплокоммуненерго» в особі виробничої одиниці «Волновахамежрайтепломережа» на Єдиний розрахунковий центр” ОКП “ДТКЕ” (для ВО “Волновахамежрайтепломережа”р/р 26006300001260 в АТ “Златобанк” МФО 380612 код ОКПО 26221744 у сумі 3338грв. 50коп.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь обласного комунального підприємства «Донецьктеплокоммуненерго» в особі виробничої одиниці «Волновахамежрайтепломережа» на розрахунковий рахунок 26004303550242 в АК ПИБ м.Волноваха МФО 334646 код ОКПО 03562477 витрати на інформаційно-технічне забезпечення в сумі 30грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 51 грв.

Рішення може бути оскаржене до Волноваського районного суду, Донецької області протягом 10-ти днів з дня отримання його копії відповідачем шляхом подачі до суду апеляційної скарги про перегляд вказанного рішення, постановленного за його відсутності (з вказанням причин неявки за викликом суду та заперечень по позові).

Суддя:


  • Номер: 2-5831/10
  • Опис: про розірвання шлюбу
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-5831/10
  • Суд: Личаківський районний суд м. Львова
  • Суддя: Кузьмін О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.10.2010
  • Дата етапу: 15.11.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація