Судове рішення #504427
Справа № 2- 52 2007 рік

Справа № 2- 52 2007 рік

 

РІШЕННЯ ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

10.01.2007р.                                                                                          смт. Рожнятів

Рожнятівський районний суд       Івано-Франківської області

в складі:   головуючого судді                                                                Пулик М.В.,

з участю: секретаря                                                                             Семків Л.Й.,

позивачки                                                                      ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Рожнятів справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

у своїй позовній заяві позивачка просить розірвати між нею та відповідачем шлюб, укладений 09.04.1991 року, зареєстрований у виконкомі Перегінської селищної ради Рожнятівського району Івано-Франківської області за актовим записом НОМЕР_1.

У судовому засіданні позивачка позов підтримала та пояснила суду, що через деякий час подружнього життя відносини між нею та відповідачем не склалися, а згодом погіршилися, відповідач часто влаштовувала сварки, зловживав спиртними напоями, не поважав її як дружину. Вони не проживають спільно, що призвело до фактичного розпаду сім'ї. Переконана, що сім'я існує формально, надій на її збереження немає, а тому просить його розірвати, залишити їй на виховання дітей та судові витрати по справі покласти на відповідача.

Відповідач в судове засідання не прибула, однак як видно з поясне позивачки та судової повістки, яка повернулася з відміткою про те, що відповідач ОСОБА_2  з постійного місця проживання виїхав, тому про час та день слухання справи повідомлявся через оголошення у газеті ІНФОРМАЦІЯ_1

Так, згідно п.9 ст.74 ЦПК України, відповідач, місце проживання (перебування чи роботи) або місцезнаходження якого позивачеві невідоме, викликається в суд через оголошення у пресі. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи.

Судом встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі. Від цього шлюбу у них є дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та син ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 З пояснень позивачки видно, що в

 

2

сім'ї склалися ненормальні стосунки,   у зв'язку з чим сторони припинили спільне проживання.

Судом пропонувався   позивачці   термін для примирення   однак,   на примирення вона не згідна.

При таких обставинах, суд приходить до висновку, що зберігати шлюб між сторонами не доцільно, оскільки подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї стало не можливим.

На підставі викладеного, ст. ст. 104, 105, 112 СК України, ст.ст.209, 213-215, 218, 223, 294,296 ЦПК України суд, -

рішив:

Шлюб, укладений 09.04.1991 року, зареєстрований виконкомом Перегінської селищної ради Рожнятівського району Івано-Франківської області за актовим записом НОМЕР_1 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2  розірвати.

Дочок ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, РОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3та сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 залишити на вихованні ОСОБА_1

Стягнути з ОСОБА_2  в користь ОСОБА_1 8 гривень 50 копійок витрат за сплату судового збору, 91 гривень 50 копійок витрат за інформаційно-технічне забезпечення та 80 гривень витрат за надання правової допомоги.

Витрати за розірвання шлюбу в органах РАЦСу в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян покласти на ОСОБА_2  звільнивши від такого ОСОБА_1

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Івано-Франківської області через Рожнятівський районний суд шляхом подачі в 10 - денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Суддя(підпис): З оригіналом вірно.

Суддя Рожнятівського районного суду

М.В. Пулик

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація