Справа 3-62 2007 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30.01.2007 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого судді Трофименко М.В., при секретарі Руді І.Л. розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Сосниця справу про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця та жителя АДРЕСА_1, працюючого водієм Менського сирзаводу за ч.1 ст. 122 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
До Сосницького районного суду надійшов адміністративний матеріал з якого вбачається, що 15.12.2006 року о 10 год 10 хв в м.Мена ОСОБА_1.. керував автомобілем ФІАТ і при цьому здійснив обгін іншого транспортного засобу на перехресті.
Правопорушник в судовому засіданні винним себе визнав повністю і суду пояснив, що він 15.12.2006 року о 10 год 10 хв в м.Мена керував автомобілем ФІАТ і при цьому здійснив обгін іншого транспортного засобу на перехресті.
Заслухавши правопорушника та дослідивши матеріали справи суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП і на нього необхідно накласти адміністративне стягнення в межах санкції даної статті.
Керуючись ст. 284 КУпАП , суд ,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КУпАП і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді попередження