Судове рішення #50369578

30.07.2013 Єдиний унікальний № 371/1313/13-п

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 липня 2013 року м. Миронівка № 371 / 1313 / 13 - п

Суддя Миронівського районного суду Київської області Каліновська А.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, вчинене ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженцем та жителем ІНФОРМАЦІЯ_2, водієм ПАТ “Миронівський хлібопродукт”,

за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

До Миронівського районного суду Київської області надійшов адміністративний матеріал Миронівського РВ ГУМВС України в Київській області відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 124 КУпАП.

Статтею 124 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.

Пунктом 10.1 Правил дорожнього руху України передбачено, що перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

В порушення вказаних правил, ОСОБА_1 27 червня 2013 року о 17 годині 20 хвилин на 281 км автомобільної дороги “Стрій-Знам’янка”, керуючи транспортним засобом автомобілем марки “Scania”, державний номерний знак НОМЕР_2, з напівпричепом, державний номерний знак НОМЕР_3, перед зміною напрямку руху вправо не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкод іншим учасникам руху, внаслідок чого здійснив зіткнення з припаркованим транспортним засобом автомобілем марки “ВАЗ”, державний номерний знак НОМЕР_4. В результаті зіткнення автомобіль “ВАЗ” отримав механічні пошкодження. Вказаними діями ОСОБА_1 порушив п. 10.1. Правил дорожнього руху України.

ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення визнав у повному обсязі, у вчиненому розкаявся.

Крім того, що вина ОСОБА_1 визнана ним у повному обсязі, вона підтверджується письмовими матеріалами справи : даними протоколу про адміністративне правопорушення серії АГ2 № 464420 від 27.06.2013 року, даними схеми ДТП, складеної 27.06.2013 року.

Вказаними діями ОСОБА_1 порушив правила дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортного засобу, чим вчинив правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.

Порушення ст. 124 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Обставиною, що пом’якшує відповідальність правопорушника, є його щире розкаяння у вчиненому.

Обставин, що обтяжують відповідальність правопорушника, не встановлено.

Враховуючи обставини справи, характер вчиненого правопорушення та особу порушника, вважаю, що до нього необхідно застосувати стягнення у виді штрафу. Саме такий вид стягнення зможе здійснити виховний вплив на нього та попередити скоєння протиправних дій у майбутньому.

Керуючись ст.ст. 124, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.

У разі несплати штрафу в п’ятнадцятиденний термін з дня отримання постанови про накладення адміністративного стягнення за правилами ст. 308 КУпАП в порядку примусового виконання стягненню підлягає подвійна сума штрафу в розмірі 680 гривень.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Миронівський районний суд Київської області протягом десятиденного терміну з дня винесення.


Суддя підпис ОСОБА_2

згідно з оригіналом

Суддя А.В.Каліновська


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація