Чернігівський районний суд Чернігівської області
м. Чернігів, вул. Воровського, 4, 14000, (0462) 699 - 587
Справа № 2-1283/2010
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2010 року м. Чернігів
Чернігівський районний суд Чернігівської області у складі:
Головуючого: судді - Салая М.Г., при секретарі - Грибановській В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу
встановив:
позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу укладеного між ним та ОСОБА_2 , посилаючись на те, що спільне життя з чоловіком не склалось через відсутність взаєморозуміння та втрату почуття поваги, постійні сварки, що між ними виникали.
Сторони до суду не з'явились, через канцелярію суду надіслали клопотання про розгляд справи у їх відсутності. Позивач письмово підтримав раніше заявлені позовні вимоги, а відповідачка їх визнала
Дослідивши докази, суд вважає позов обгрунтованим і таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому 29 серпня 1998 року управлінням реєстрації актів громадянського стану Чернігівської міської ради (актовий запис № 1225).Мають від шлюбу неповнолітню дитину - Ярослава. ІНФОРМАЦІЯ_1. Дитина проживає разом з позивачкою.
Позивачкою доведено, що між нею та відповідачем спільне життя не склалось. Вони не підтримують подружніх стосунків, разом не проживають.
Суд, враховуючи викладене, вважає неможливим зберегти їх сім'ю , тому шлюб слід розірвати, оскільки його подальше збереження суперечить інтересам сторін та неповнолітньої дитини.
На підставі викладеного та, керуючись ст.ст. 213, 214, 215 ЦПК України, ст. 112 Сімейного кодексу України , суд,-
вирішив:
шлюб. зареєстрований 29 серпня 1998 року управлінням реєстрації актів громадянського стану Чернігівської міської ради (актовий запис № 1225) між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.
Прізвище відповідачки, за її бажанням, після розірвання шлюбу залишити " Швачко".
Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку.
Апеляційна скарга на рішення суду подається через Чернігівський районний суд до апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які бр&іи участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Головуючий М.Г. Салай