Справа №3-152-200 7 р
ПОСТАНОВА
"05" лютого 2007 року
Суддя Мартинюк А.О. Хотинського районного суду розглянувши матеріали, які надійпіли від 4е міжрайонне ВДАІ м. Новоселиця РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження жителя с. Пашківці Хотинського р-ну, „Євробуд 21".
ст.122 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 "12" грудня 2006 року 13 год. ЗО хв. при керуванні транспортним засобом марки Мерседес Бенц номерний знак НОМЕР_1 в м. Чернівці по вул. Головна керуючи автомобілем здійснив зупинку ближче ніж 10 м. Від виїзду з прилеглої території. чим порушив п. 15,9 в ПДР та вимоги ст. 122 ч. 2 КУпАП .
Вина останнього підтверджується його поясненням в протоколі серія ІНФОРМАЦІЯ_2 від 12.12.2006р. про адміністративне правопорушення.
На підставі ст. 284 КУпАП .
ПОСТАНОВИВ:
На ОСОБА_1 жителя с. Пашківці ІНФОРМАЦІЯ_1 народження накласти адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова оскарженню не підлягає.
СУДДЯ