Справа № 2а-130/2009 року.
УХВАЛА
29 травня 2009 року. Шаргородський районний суд Вінницької області
В складі: головуючого судді Дубчака А.Г.
при секретарі Рошак К.В.
в попередньому судовому засіданні розглянувши заяву позивача ОСОБА_1 про залишення без розгляду його позовної заяви до ВДАЇ по обслуговуванню адміністративної території Шаргородського району на постанову про накладення адміністративного стягнення № 217 від 27.03.09 р.,-
встановив:
23.04.2009 року ОСОБА_1 звернувся в Шаргородський районний суд із даною позовною заявою, вказуючи про те, що 22.04.2009 року ним було отримано постанову про відкриття виконавчого провадження (ВП № 12444204), із якої йому стало відомо про те, що ВДАЇ у Шаргородському районі щодо нього було винесено постанову № 217 від 27.03.09 р. про стягнення штрафу у розмірі 680,00 грн. на підставі протоколу АВ № 098723, про які йому нічого не було відомо так, як ВДАЇ у Шаргородському районі не повідомило його про наявність зазначеного протоколу та постанови, чим позбавлено його права на оскарження постанови. Крім того, при винесенні постанови № 217 від 27.03.09 року було порушено вимоги ст.. 280 КУпАП, в якій вказано, що орган (посадова) особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов’язана з’ясувати чи є обставини, що пом’якшують відповідальність відповідно до ст.. ч. 2 ст. 3 КУпАП, а тому просить позов задоволити.
В попереднє судове засідання позивач ОСОБА_1 подав письмову заяву про залишення його позовної заяви без розгляду.
Враховуючи дані обставини, а також те, що відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 155 КАС України, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви, а тому, -
Керуючись ч. 1 п. 5 ст. 155 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
Адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до ВДАЇ по обслуговуванню адміністративної території Шаргородського району на постанову про накладення адміністративного стягнення № 217 від 27.03.09 р. – залишити без розгляду.
Роз’яснити позивачу про те, що після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, він має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подана протягом п’яти днів з дня її проголошення чи отримання її копії, а апеляційна скарга протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий:
- Номер: КДМ/140/19
- Опис: зобов"язання вчинити дії
- Тип справи: Матеріали справи
- Номер справи: 2а-130/09
- Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Дубчак А.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.10.2019
- Дата етапу: 29.10.2019